Wpis z mikrobloga

No i cyk 11 lat na wykopie.

Pamiętam fanzonuna popularność podchwyconego z 4chana Pedobeara, przeklejanie ciekawostek z digga, @reddigg - wiecznego króla rankingu, to jak wykop poznawał słowo pergola, skomplikowany system luster, masę coraz głupszych afer, "Są cycki - jest główna", czasy bez mirko, czasy bez tagów, dni minusa, czasy gdy na wykopie różowe paski (pasków też kiedyś nie było) stanowiły poniżej 10% użytkowników, "oplułem monitor", "spadłem z krzesła", "wpisujcie miasta", jestem hardkorem czyli "urwiesz mi od internetu", odszukanie kolesia który się nie mył i tak długo można by wymieniać. Generalnie to nie spodziewałem się że portal do marnowania czasu, zmarnuje mi go aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawie się obserwowało transformację tego serwisu z kopalni ciekawostek w portal nastoletnich głupków i studenciaków jarających się patolami i wiecznie użalającymi się nad sobą. Ten kult nieudacznika przerósł swoim rozmachem moje najśmielsze oczekiwania. Nie żebym tylko narzekał, bo wiele zmieniło się na lepsze, ale jednak treści na głównej są dużo słabsze. Najczęściej zerżnięte z reddita, a pozostałe rzeczy to rasizm, gówniana polityka, nacjonalizm, propaganda PiSu, propaganda neuropy, antyislamskie znaleziska, manipulacje, trochę wiadomości kryminalnych itp.

Może ktoś też pamięta że z okazji 10 urodzin zrobiłem akcję, że każdy kto zaplusuje ten wpis dostanie w komentarzu wklejoną notatkę jaką o nim mam. A robię ich dużo. Także powtarzam akcję.

Jeżeli ktoś chce wiedzieć co mam o nim napisane to plusuje ten wpis, a ja w komentarzu wklejam notatkę.

Uwaga, jest sporo obraźliwych notatek, więc zastanów się czy chcesz wiedzieć co o tobie myślę :-)
Jeżeli plusów będzie dużo (ostatnio było 333) to proszę uzbroić się w cierpliwość.

#glupiewykopowezabawy #wykop #wykopplus30club
chwed - No i cyk 11 lat na wykopie. 

Pamiętam fanzonuna popularność podchwyconego ...

źródło: comment_TNdh7MUu37cIjU3QoriRICHY3HKZkXa3.jpg

Pobierz
  • 385
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.