Wpis z mikrobloga

@JulienSorel: Nie, misiu. ORP ostatnio mają pikiety w Sądzie Najwyższym, w bardzo luksusowych warunkach, żadne tam barierki. Sędziowie odwiedzają, popierają, i nikt nie śmie przeszkadzać. Widać, że Gersdorf jest tam pierwszym prezesem nie tylko de jure, ale de facto naprawdę rządzi.
  • Odpowiedz
@kompek: O czym ty do mnie szczebioczesz? Coś pisałam o niedzielnym marszu? Chcesz rozmawiać z głosami w swojej głowie, rób to w osobnym poście, nie pod moim.
  • Odpowiedz
  • 7
@Andreth Z kontekstu można łatwo się domyślić, że nawiązujesz do rzekomego rozwiązania marszu w niedzielę. A poza tym, dlaczego nie jestem zaskoczony, że musisz mnie obrażać, sugerując chorobę psychiczną? A pisać mogę gdzie chcę, na jakiej podstawie próbujesz mi tego zabronić?
  • Odpowiedz
Z kontekstu można łatwo się domyślić, że nawiązujesz do rzekomego rozwiązania marszu w niedzielę.


@kompek: No widzisz, taki jest minus "łatwego domyślania się", że można się całkiem źle domyślić. Akurat doskonale wiem, co miało miejsce w niedzielę i w jakiej kolejności, a na myśli miałam to: https://oko.press/race-czarnym-piatku-powiedzialam-policjantom-ze-puszcza-tlum-#!$%@?-wpadli-panike/

Na drugi raz odnoś się do tego, co jest napisane, a nie do tego, co sobie sam dopowiadasz. (To samo dotyczy rzekomego "sugerowania choroby
  • Odpowiedz