Wpis z mikrobloga

@xandra: już chyba za stary jestem, bo już nie 'jaram się' tym wyciskaniem potów z C64. ;-)
Choć nadal 'kręci' mnie, jak oglądam czasem stare gierki na YT. I tamta prostsza muza jest dla mnie bardziej 'jarcująca'. ( ͡° ͜ʖ ͡°) River Raid, Tetris, Rambo, Frogger, Last Ninja(!!), Cauldron, Commando, itd.. itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szopa123: Cóż, a ja dalej się jaram możliwościami SIDa, ponieważ tak naprawdę gdyby nie mała polifonia to rozkłada takie kultowe syntezatory z tamtych lat jak Obeheim OB-x, MiniMoog czy Roland Juno60 swoimi możliwościami. A układ siedział w komputerze ( ͡º ͜ʖ͡º)
xandra - @szopa123: Cóż, a ja dalej się jaram możliwościami SIDa, ponieważ tak napraw...
@xandra: O właśnie, coś takiego mnie nadal kręci. Bez jakiś 'super' sampli. A słuchałaś muzy robionej na 2 SID'y?
Miażdży!! Pamiętam jak x lat temu.. pierwszy raz słuchałem takiej muzy na żywo. Szczęka to mi się przykleiła do podłogi. Polecam.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
szopa123 - @xandra: O właśnie, coś takiego mnie nadal kręci. Bez jakiś 'super' sampli...