Wpis z mikrobloga

@sing: takie sytuacje sprawiają że zaczynam się zastanawiać nad własnym życiem, jak niewiele trzeba by ogromne szczęście było ogromnym nieszczęściem, nieco mniejsza przyczepność buta na tych śliskich od rosy deskach, nieco tańsze buty...
-Podobają Ci się te buty?
-A nie wiem, trochę pedalskie, może wezmę te?
-Wyglądają trochę niesolidnie
-A tam pierdzielisz i tak ten sam chińczyk składa a są tańsze
-No jak chcesz...

I jeb nie żyjesz(
Bo to fejk. Oprócz tej liny ma jeszcze druga uprząż


@Janusz_Sportu: Uprząż to te "szelki" i z tego co widzę to ma jedną uprząż. Jeśli chodziło ci o linę to chyba musiałaby być jakaś niewidzialna, bo ta druga lina widziana na początku filmiku zostaje na początku (choć według zasad bezpieczeństwa na takich obiektach obie liny powinny być zapięte do tego samego uczestnika).

Nie wiem czy dobrze widzę, ale zdaje mi się,
@sing: Mamy tutaj filmik w strasznie słabej jakości i na praktycznie kompletnie białym tle. Do tego lina zabezpieczająca przy poruszaniu się nie specjalnie wpływa na bujanie się tej poziomej u góry. Jak dla mnie wymazanie drugiej liny nie wymagałoby raczej zbyt dużego wysiłku.

Do tego po wylądowaniu, gdzie w tło wchodzi poręcz w dwóch miejscach widać dziwne anomalie z pionowymi barierkami i dziwne skokowe pojawianie się jednej z nich zza koszuli.