Wpis z mikrobloga

@Bezzalogowy:

Dokładnie o to chodzi. Hajs podobny, a przyjdzie mniej użerania się z ludźmi, praca zdalna, bardziej kameralna atmosfera, możliwość rozwoju. Na moim obecnym stanowisku nie mam co liczyć na awans.

A moje obecne stanowisko to IT Assistance, więc moim zdaniem wygryw.
@PioPi0: wordpress + laravel to w ostatnim czasie popularna kombinacja. Wiec wp to dobra droga do php backendowca. Python to w 90% ofert data science z ml. Jak ktos nie ogarnia matmy to lepiej niech zacznie od php i jak uzna ze juz czas to przejdzie.
@PioPi0: Może. Ale dla mnie znaczenie ma też firma i benefity. Po prostu, by się dobrze pracowało i pracodawca traktował pracownika jak pracownika, nie jak tabelkę w Excelu. Dodatkowo organizują lekcje języka angielskiego, dostęp do platform szkoleniowych, książki, chillout room z PS4. Nic z tych rzeczy nie mam na obecnym stanowisku. Dodatkowo prywatne ubezpieczenie.

Wordpress to w tej firmie 80% zleceń, ale nie tylko. Zdarzają się też ciekawe perełki z innych
@koira: polowa tych debili co sie wypowiadaja o WP nawet nie wie o czym pisze

pracowalem w WP 2 lata, bardzo lekko i przyjemnie sie pracowalo
moj sposob byl taki, ze to ja pisalem strone tak jak chce, a wordpress byl dodatkiem do CMS, nie na odwrot, przez to pluginow bylo max 5 na strone, a calosc byla kodowana jak chcialem

z tym backendem to nie do konca, bo co prawda
@Melcma: Dzięki, na pewno się przyda.

Śmiejo się ze mnie, a to moja pierwsza robota jako stricte dev. Bo 2 lata robię jak zwykły IT, co mi bokiem powoli wychodzi.