Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś ostatnio xiaomi mi air 13 i5 8250u z mx150 z #gearbest ? Zakupu dokonałem 23 września i od tego czasu cisza, kilka dni temu napisałem ticket co z moim zamówieniem i dostałem tylko informację, żebym czekał albo wybrał inny produkt (jeszcze czego).
W między czasie znalazłem https://www.delkom.pl/p/48345-laptop-asus-vivobook-s14-s410un-eb015t-2tbhdd-i5-8250u-14fhd-8gb-2000gb-mx150-w10.html , który jest słabo dostępny w konfiguracji z mx150, na plus w porównaniu do xiaomi to matowa matryca i możliwość upgradu do 16GB ramu, do tej konfiguracji dokupiłbym oczywiście ssd.
Płatności dokonałem przez paypal, więc czekam do niedzieli i robię zwrot przez PP, bo nie ma chyba pisać z nimi, bo będą grali tylko na czasie.

#laptopy
  • 18
@lyman11 co to za usuwanie komentarzy?
@Andczej jeśli nie było planowanej daty wysyłki podanej przy cenie, a jedynie przybliżony czas dostawy to rozumiem, że mogę czekać miesiąc na sam fakt wysłania paczki?

Dzięki wszystkim za rzeczowe odpowiedzi
@Andczej: właśnie mniej więcej od 20 września nie ma daty planowanej wysyłki przy żadnym produkcie na stronie GearBest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli jak @Zarys kupował Mi Air też jej nie było podanej
@Zarys: nie złapałeś zarzutki która była idealna do tego co wyszło wyżej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

no nie ma i właśnie to boli bo zepsuli mi mój system memów w ten sposób