Wpis z mikrobloga

Obywatelski projekt dotyczący likwidacji obowiązku szczepień trafi do sejmowej komisji. Sejm zaakceptował go dzisiaj w pierwszym czytaniu.

Projekt przewiduję likwidację obowiązku szczepień ochronnych, proponując wprowadzenie zasady dobrowolności. Zakłada możliwość doraźnego nakładania przez ministra zdrowia lub wojewodę obowiązku szczepień w razie zagrożenia epidemicznego lub epidemii.


CO #!$%@???
Czy można zrobić większą #!$%@?ę z logiki?

Robimy gównoburzę, bo szczepienia są szkodliwe, są też nieskuteczne, nie chronią przed chorobami, a je powodują itd.
No chyba że jednak jest już za późno, bo epidemia, to wtedy jednak robimy przymus szczepień, bo wtedy to one jednak nagle zaczynają działać.

Jakim skrajnym idiotą trzeba być, żeby być antyszczepionkowcem? Jak bardzo trzeba mieć upośledzony mózg, żeby wysrać z siebie taki projekt ustawy, który przeczy jakimkolwiek zasadom logiki, rozumowi i godności człowieka?

Plus do tego stado baranów w Sejmie, którzy ochoczo przyjmują ten kretyński projekt.

Za szerzenie takich poglądów powinno być więzienie.

Ten kraj zmierza do zagłady.

#szczepienia #szczepionki #antyszczepionkowcy #medycyna #bekazpodludzi #bekazantyszczepionkowcow
  • 74
@Drakii: no na zachodzie to ostatnimi czasy zaczynają się powoli pojawiać choroby nieznane od kilkudziesięciu lat.
@jamtojest: zgodzę się, ale nie uważam, że powinno się za szerzenie takich poglądów ludzi karać — nie ma co dawać antyszczepionkowcom paliwa. I szczerze mówiąc nie wiem, co z tym zrobić. Bo z jednej strony powinni rodzice decydować, ale z drugiej obowiązkowe szczepienia to coś, co jest w interesie nas wszystkich, a zwłaszcza tych,
@Drakii: Argumentum from duppa. Kurła, Sochści i inni ziembianie postulują że szczepienia zamiast chronić, powodują wzrost zachorowań. A tu nagle w tym socohwym ustrojstwie szumnie nazywanym projektem ustawy jest w zapis o obowiązku wrazie epidemi. Logika ryczy właśnie wżewnymi łzami za taki gwałt na niej. No ja rozumiem że jeden debil z drugim kretynem mogli dać wiarę że w szczepionkach są nanoboty ale litości, takiego #!$%@? logiki dawno chyba nie było
@Drakii: Na zachodzie masz i tak wyszczepialność bardzo wysoką, google społeczeństwo obywatelskie, ale tu nie trzeba nad obywatelem trzymać bata żeby nie palił w piecu butelkami i zaszczepił własne dziecko. Ot, dziura cywilizacyjna, Polacy jeszcze nie dorośli do wolności w ważnych kwestiach. Nie będziesz miał wyszczepialności 95% jak na MMR w Niemczech, będziesz miał drugą Ukrainę. Dlatego Polacy nie mogą mieć ładnych rzeczy. A #!$%@? o selekcji naturalnej wskazuje jasno, że
@Drakii: No nie bardzo. Tam właśnie obowiązują przepisy i zgadnij co? Przymus! Np. ruchu prawostronnego, ustępowania pierwszeństwa czy nieprzekraczania prędkości. Proponuję, żeby zacząć z tym walczyć. Ja chcę jeździć zygzakiem pod prąd, bo to moja wolność. A jak ktoś zginie, to selekcja naturalna, bo nie umiał #!$%@?ć przed moim samochodem jadącym w losowych kierunkach.