Wpis z mikrobloga

Jak to mówią. ( ) Nie samą Formułą Pierwszą żyje człowiek. Zbliża się wielkimi krokami kolejny dość ciekawy weekendzik wyścigowy. Pech chciał, że jak się jest fanem kilku serii i ma się tylko jeden ekran to trzeba będzie wybierać ( ͡° ʖ̯ ͡°) No, ale po kolei.


PIĄTEK

08:56 - WRC, OS1 - Clocaenog 1, Rajd Walii (Nie będę wypisywać każdego OSu, bo to trochę bez sensu. Chyba, że
będzie transmisja w TV. Wszystkie OSy można oglądać za pomocą WRC+ All Live)
23:00 - WRC, Rajd Walii, Podsumowanie dnia

SOBOTA

10:00 - WTCR, Wyścig 1, Wuhan Street Circuit
13:00 - WRC, SS14 - Dyfnant, Rajd Walii
14:15 - EuroFormuła Open, Wyścig 1, Jerez
20:00 - NASCAR Xfinity Series, Bar Harbor 200, Dover International Speedway
23:00 - WRC, Rajd Walii, Podsumowanie dnia

NIEDZIELA

02:10 - Virgin Australia Supercars Championship, Bathurst 1000, Mount Panorama
06:00 - Moto3, Grand Prix Tajlandii, Chang International Circuit
07:10 - Formula 1, Grand Prix Japonii, Suzuka International Racing Course
07:20 - Moto2, Grand Prix Tajlandii, Chang International Circuit
09:00 - MotoGP, Grand Prix Tajlandii, Chang International Circuit
09:00 - WRC, Rajd Walii, SS20 - Gwydir 1
09:45 - WTCR, Wyścig 2, Wuhan Street Circuit
11:05 - WTCR, Wyścig 3, Wuhan Street Circuit
13:00 - WRC, Rajd Walii, SS23 - Great Orme Llandudno 1 (Power Stage)
14:15 - EuroFormuła Open, Wyścig 2, Jerez
20:00 - Monster Energy NASCAR Cup Series, Gander Outdoors 400, Dover International Speedway

Oczywiście wszystkie streamy będzie można znaleźć na r/motorsportsstreams

Na koniec jeszcze dosłownie parę słów. W ten weekend po raz pierwszy w historii MotoGP zawita do Tajlandii. Ciężko powiedzieć jakie będą tam wyścigi. WSBK ściga się tam od 2015 i wyścigi tej serii nie były jakieś mega dobre. No, ale to MotoGP no i szarańcza w Moto3 więc wszystko jest możliwe.
Chcę jeszcze wam opowiedzieć o wyścigu Bathurst 1000. Jest to najważniejsza runda w całym kalendarzu VASC. Dla tamtejszych kierowców ten wyścig jest tak ważny jak w Europie GP Monako, Le Mans 24h czy w Stanach Indy 500. A tor jest tak legendarny jak Monako, Circuit de la Sarthe i Indianapolis Motor Speedway. W zeszłym roku przez cały weekend przewinęło się 205,693 kibiców. Wyścig ten będzie też wyjątkowy dla jednej marki. Będzie to 45 i ostatni wyścig dla Forda Falcona, który zostanie od przyszłego sezonu zastąpiony Fordem Mustangiem. Oglądam ten wyścig od 3 lat i ani razu nie byłem nim rozczarowany. Jeśli ktoś będzie miał problemy z zaśnięciem to bardzo polecam obejrzeć. Szkoda, że akurat w ten weekend jest MotoGP i F1 przez co te 3 rundy ze sobą kolidują i jestem zmuszony wybierać co obejrzeć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No, ale nic. Życzę miłego oglądania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#programwyscigowy #wrc #wtcr #wtcc #efo #euroformulaopen #nascar #vasc #motogp #f1
MasterGrubaster - Jak to mówią. (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Nie samą Formułą Pierwszą żyje człowiek. Z...
  • 7
07:10 - Formula 1, Grand Prix Japonii, Suzuka International Racing Course

09:00 - MotoGP, Grand Prix Tajlandii, Chang International Circuit

09:45 - WTCR, Wyścig 2, Wuhan Street Circuit

11:05 - WTCR, Wyścig 3, Wuhan Street Circuit


@MasterGrubaster o boże, czy ja śnię? ()