Wpis z mikrobloga

@szczemat: Na wiosenna ? A na co tu czekać ? Ja sprzedałem swoją 125 niecały miesiąc temu za tyle ile chciałem, jeszcze zarobiłem na niej.Sezon i tak się kończy to ten miesiąc nie jeżdżenia wytrzymasz a w zimę ogromny wybór i można się potargować.Co ci szkodzi wystawić ? Jak nie zejdzie to trudno. Tak naprawdę jak ktoś ma fajne moto to zawsze trzyma cenę i napewno nie zejdzie pare tysięcy „bo
@szczemat: No dokładnie i dobrze robisz. Normalnie za tyle ile bys chcial + wiadomo ze jakies negocjacje trzeba brac pod uwage.Niech stoi ten miesiąc czy na ile jest ogloszenie i tyle.Jak nie zejdzie to bedziesz stratny 2 dychy na ogłoszeniu wiec żaden pieniądz.Ja swój sprzedałem po 2-3 tygodniach a był w stanie lux malina i drugiego takiego doinwestowanego nie było na całym olx.Na początku jakies marne dwa telefony ani be ani
@szczemat: I bardzo dobrze, napalanie sie to najgorsza opcja.Ja sie strasznie napalałem na suzuki katane juz mialem upatrzony konkretny,zwlekalem i jak zadzwonilem to gosciu ja wlasnie sprzedawal.Podłamałem sie lekko a koniec konców kupilem lepsze i młodsze moto :)