Wpis z mikrobloga

Nie wiem skąd taki hejt na odcinek "Metalhead" 4 sezonu #blackmirror
Dobrze, że w końcu postanowiłem go obejrzeć a nie sugerować się opinią innych osób
Przecież to jest świetnie zobrazowana historia jak będzie wyglądać świat zdominowany przez roboty, po prostu eksterminacja gatunku ludzkiego, zero litości, każdy z wyczuwalnym tętnem jest namierzany i likwidowany. Zwłaszcza ostatnie ujęcie pokazuje, że główna bohaterka była z góry skazana na przegraną - nie walczyła tylko z jednym przeciwnikiem bo dookoła obszar patrolowały setki innych mechanicznych potworów
#seriale
Pobierz F.....x - Nie wiem skąd taki hejt na odcinek "Metalhead" 4 sezonu #blackmirror
Dobrz...
źródło: comment_st0PnmwI186CFN3h4PyYqW5CxIUvOKUM.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Rak_Codzienny: myślę, że choćby podczas zwykłych wojen ludzie często kierują się emocjami zamiast rozumiem. Gdy już będziesz mieć dziecko prawdopodobnie poczujesz tę potrzebę sprawienia aby twoje dziecko czuło się choć chwilę szczęśliwe, zwłaszcza w paskudnych okolicznościach jak wojna czy przedwczesny wyrok śmierci.
Gdy już będziesz żył w czasach zagłady ludzkości (czego Ci nie życzę) prawdopodobnie poczujesz, że potrzeby wyższego rzędu Twoje jak i osób które kochasz schodzą na dalszy plan. Potworność wojen czy czystek sprawia, że ludzie myślą zupełnie innymi kategoriami.

Szczerze wątpię, by jakikolwiek Żyd ukrywający się przed wywozem do obozów śmierci, wyruszał szukać konkretnej maskotki dla swojego dziecka. Ludzie bali się szukać jedzenia a co dopiero zabawek.