Wpis z mikrobloga

@kamilos1200: Pracowałem na nieco starszych dellach i powiem ci że rozdzielczość 1920x1200 to jest mega fajna sprawa. Niby tylko 120 px różnicy ale robi robotę i naprawdę dużo więcej się mieści na wysokość. Jeśli masz maca to szukaj czegoś z USB C żebyś nie musiał się bawić w przejściówki.
@kamilos1200: przecież napisałem o grafikach między innymi xD
A czym się różni monitor do pracy od takiego do biura albo do sypialni bądź dużego pokoju? W kuchni już nie postawię? xD
Czyli są monitory do excela, do worda, do programowania, do outlooka i tak dalej? :>
@Lorenzo_von_Matterhorn: próbujesz być śmieszny na siłę. Zaznaczyłem że chcę do "programowania", czyli z nastawieniem na pracę biurową a nie do np. gier (jak większość osób pytających), wiadomo chyba że skoro programuje to raczej będę potrzebował opcji "pivot", dobrej gwarancji door2door a np. czas reakcji ma drugorzędne znaczenie.
ja nie widzę różnicy pomiędzy pracą biurową a programowaniem w kontekście doboru monitora.


@Lorenzo_von_Matterhorn: No ale on właśnie po to napisał o programowaniu żebyśmy wiedzieli że chce monitor do pracy a nie na przykład do grania. Czepiasz się trochę na siłę.