Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam, to znowu ja #mireknawygnaniu. Od dnia dzisiejszego wszystko zaczyna się układać i powinno być lepiej. Znalazłem sobie lokum na dłuższy czas, i od jutra zaczynam pracę jako sprzedawca w delikatesach, już powoli czuję że staję na nogi. dziękuję wszystkim za jakąkolwiek pomoc bo otrzymałem jej na prawdę dużo. Nie spodziewałem się że ktokolwiek zainteresuje się tym tematem. Również dziękuję tym co dotrzymali mi przez te kilka dni towarzystwa na wykopie jak i osobiście. Teraz tylko wziąć się w garść nie poddawać się i iść do przodu miesiąc dwa i osiągnę sukces.. mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, i dziękuję za hejty w moją stronę że to bait, też mi pomogły zebrać w sobie siłę. Pisze to bo wielu chciało relacji jak się układa nie licznować dla tego oznaczam #gownowpis

#warszawa #warszawa #dziekuje
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

Właśnie byłam świadkiem mini-tragedii. Poniedziałki to powinny zakazane być ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wpadł Adaś do #sekretariat i jak zwykle, przynajmniej raz na dwa dni pyta "Mogę zadzwooonić?". Pytam po co. Okazało się, że dzisiaj jest Dzień Postaci z Bajek i każdy się przebiera, a on zapomniał z domu torby z przebraniem, od razu opowiedział mi całą historię jak to miał tyle spraw do załatwienia przed wyjściem i tyle rzeczy do zabrania na trening i na lekcje, że po prostu po ludzku zapomniał:)

No dobra, dzwoń do mamy. Dzwoni, pyta mamę czy mu przywiezie, milczy, mama mówi, mówi, mówi, oczy Adasia już całe przeszklone, mama mówi, leci jedna łza, druga, kap, kap. Brak pożegnania, odłożona słuchawka.

Prawie mi serce pękło (╯︵╰,)
    #dzieci
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

Mamy w szkole taki zwyczaj, że każdy losuje osobę z klasy i kupuje jej mikołajkowy prezent za max 40 zł. I wylosowałam gościa, z którego śmieje się cała klasa. Wiem tylko, że interesuje się nożami i metalurgią, a ja się na tym ani trochę nie znam. Ma ktoś pomysł, co mogłabym mu kupić?

Ej, serio... koleżanka mówiła, żeby dorzucić karteczkę "nie chcemy cię tu", ale ja chcę być miłą mirabelką która mu kupi coś, z czego będzie się cieszył... I to musi być coś fizycznego, materialnego, co mogę opakować w papier i położyć pod choinką.

#pytanie #kiciochpyta #pomocy i może jeszcze #noze #nozeboners #metal
    pokaż całość

odpowiedzi (234)