Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: @bartolama: Poprzedni przegląd przeszedł bez zarzutu, ale teraz zaczynają pojawiać się małe ogniska rdzy na podłóźnicy. Mogłbym to zamalowac i nie wiadać. Ale jak przeglądu przez to nie bedzie chcial przejść, to trzeba na szybko kupić nowy, a nie chce się spieszyć.
@NERP: zapytaj na jakiejś Facebookowej grupie lepiej, na pewno jest jakaś taka stacja... U mnie jest, a pojechałem na inną i oblałem... Starsze auto u wej dobrej stacji wszytko przechodzi
@Lechu1777: No własnie nie wiem czy takie coś sprawdzają, i nie wiem jake są standardny tych zaostrzonych przepisów. Dlatego pytam gdzie nie będą sie czepiać o coś takiego.
@NERP: Wg mnie zależnie od właśnie konkretnego miejsca, najlepiej jeździć w sprawdzone i znajome miejsca, ja tak robię dlatego może mam w miarę luźny przegląd. Jak masz małe ogniska rdzy to przecież żadne niebezpieczeństwo, możesz to sobie dać do roboty, żeby zatrzymać ten proces, ale wg mnie przeglądu to nie powinno uniemożliwić, na zdrowy rozsądek przynajmniej.