Wpis z mikrobloga

Dziś idę po kauflandzie, pomyślałem, ze #bieda a muszę mięsa kupić. To wziąłem takie najtańsze “na gulasz”, jedno z indyka, drugie z wieprzowiny, trzecie z wieprzowiny aby to sobie wymieszać i jeść 3 dni. Już chcę odejść szczęśliwy od stanowiska z mięsem i wtedy tacy ludzie podchodzą i wyciągają po to samo rękę wrzucają do koszyka i mówią “no to weźmiemy dla psa”. Zrobiło mi się smutno #przegryw (,)

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta #truestory #fullborsukworkout
  • 33
@Kasahara kiedyś porównałem skład karmy moich kotów z moim, jedzeniem. Tam z 50 składników, każdy to jakieś mięso czy jajka różnych rodzajów z ekologicznych hodowli, w składzie mojego jedzenia same nazwy których się nie da wymowić XD Trochę przykre.
@vind: Kiedyś znajomek z roboty opowiadał, jak to raz u jego matki na chacie była taka mała imprezka w swoim gronie i jakiś jego koleżka tam dość ostro popił, a wiadomo, jak się pije, to się też chce jeść. Dopadł tam u nich do lodówki, złapał za jakąś grubszą kiełbasę, rozwinął se, nakroił, zjadł ze smakiem. Idzie do jego matki i „ALE WY MACIE ZAJEBISTY SALCESON”. Na następny dzień dowiedział się,
Pobierz Pangia - @vind: Kiedyś znajomek z roboty opowiadał, jak to raz u jego matki na chacie...
źródło: comment_9bCoKsf8ZMRkRM2OUacV4OcI6sjwpVKb.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: wstyd to kraść, pamiętaj kumplu. Zawsze będą lepsi od ciebie, bogatsi, bardziej rozrzutni, nie ważne jak bardzo dobry będziesz w tym co robisz. Ważne by być ze sobą w zgodzie, budujesz niezłe ciało i trzymasz formę, nie prosząc o jalmuzne. Jesteś zajebisty i tak trzymaj stary ( ͡° ͜ʖ ͡°)