Wpis z mikrobloga

#morawiecki chciał wyprowadzić 100 tysięcy złotych z banku i dać na fikcyjne "badania" Aleksandrowi Gradowi, przyjacielowi Donalda Tuska i ministrowi w rządzie PO. Premier Morawiecki okazuje się zwykłym załatwiaczem. Jak na dłoni widać, jak zrośnięte ze sobą są "elity" polityczno-biznesowe Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. To układ zamknięty, w którym ręka rękę myje. Najwyższy czas odebrać władzę POPiS-owej konserwie. #ukladmorawieckiego

[Opis dla osób niewidomych i niedowidzących: Po prawej stronie zdjęcie Mateusza Morawieckiego. Na górze napis: #ukladmorawieciego. Niżej tekst: "Mateusz Morawiecki o „wsparciu” dla Aleksandra Grada, ministra w rządzie Donalda Tuska:", a pod nim fragment wypowiedzi Morawieckiego: "Ma jakąś fundację, stowarzyszenie albo firmę? Zapytajcie go tak po cichu. Ja bym spróbował tak bardziej jednorazowo. Pięć dych czy siedem, czy stówkę [tysięcy] mu damy na jakieś badania czy na coś. (...) Dajcie mi pełne dossier. Pomyślę i jednorazowo będę mu mógł na pewno coś sprokurować". W stopce znajduje się logo partii Razem.]

Source

#partiarazem #razem #morawiecki #tasmyprawdy #afera #polityka #bekazpisu #neuropa #4konserwy
Tom_Ja - #Morawiecki chciał wyprowadzić 100 tysięcy złotych z banku i dać na fikcyjne...

źródło: comment_0cLTmIgbj8uTY2pgdbEEmgqxLLis1UHx.jpg

Pobierz
  • 7