Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś jeszcze myślał, że można normalnie korzystać z telefonu nie wiążąc się umową, chciałbym wszystkich przestrzec przed #redbullmobile oraz obsługującego go #play zwykle #oszukujo kupiłem pakiet „nielimitowanego internetu” za 30zł/m-c po tygodniu dostaję informację że ten „nielimitowany” internet się wyczerpał, jestem w trasie, potrzebna mi navi i nawet nie mogę zalogować się na konto bankowe by doładować konto i ewentualnie dokupić kolejny pakiet #fucklogic xD i nie - internet nie zwalnia tylko pakiety są ucinane, można godzinę ładować stronę a i tak wyskoczy informacja. O braku internetu. Tragedia i jak dla mnie sprawa dla #uokik
Zdjęcie dla uwagi
Pobierz Niestosowny - Gdyby ktoś jeszcze myślał, że można normalnie korzystać z telefonu nie ...
źródło: comment_bB8CBrFxp5Ogt3zYWkLSQyYrXXmkzS72.jpg
  • 7
@fesaczi: jasne, ale informacja o „zwolnieniu internetu” powinna trafić do uokik bo to jawne kłamstwo. A skoro nie jest nielimitowany to powinni im #!$%@?ć elegancką karę proporcjonalną do przychodów za używanie zwrotu „nielimitowany” skoro nielimitowany nie jest
@wtf2009: nie, nie da się, dostałem informację o wykorzystaniu pakietu - z którego zużyłem jedynie 12GB, po tej informacji połączenie z czymkolwiek przestało być możliwe . Zresztą chodzi o to, że taka sytuacja nie miała prawa zaistnieć
@Niestosowny: jakbyś miał trochę oleju w głowie to byś wiedział że zeżarło ci w roamingu lub 3g/2g itd- pakiet internetu który jest wymagany do działania DILa, można wykupić najtańszy za 600mb 5zł i śmiga dalej (ponieważ po wykorzystaniu dodatkowego pakietu prędkość spada do nieużywalnej 0,03Mbp/s). Jest to tylko usługa LTE i jasno opisana w regulaminie.