Wpis z mikrobloga

Kilka słów od Brandona Sandersona ( znany z cyklu Kronik Burzowego Światła):

„Może się Wam to wydawać zabawne. Czytałem te roszczenia wczoraj w nocy około 3:00 i byłem naprawdę bliski do zamieszczenia takiej wiadomości: „Drogie CD Projekt, jeśli chcecie to możecie dostać prawa do Z mgły zrodzony...”, ale wydawało mi się, że taki wątek wywołałby burzę, a ja nie chciałem obudzić się rano i zobaczyć kilkaset powiadomień w skrzynce odbiorczej... Mam dziś pracę do wykonania...”

„Z pełną powagą, chciałbym stworzyć coś z CD Projekt RED. Stworzyli najlepszą grę, która jest adaptacją książki. To coś, przez co cała reszta z prostego powodu się ekscytuje, bo cały gatunek (książki, filmy i gry) korzystają z tak wysokiej jakości produktu na rynku, jakim są gry z serii Wiedźmin.”

„Poważnie rozważałbym oddanie CD Projekt RED praw do moich książek za darmo, ponieważ ogólny wpływ kulturowy jaki może mieć wielka adaptacja jest ogromny. Choć... Podejrzewam, że mają już dość zadawania się z przemądrzałymi autorami fantasy i prawdopodobnie są bardziej zainteresowani stworzeniem własnej marki.”

#ksiazki #fantastyka #cdprojektred #sapkowski #takaprawda
Pobierz Ataxia - Kilka słów od Brandona Sandersona ( znany z cyklu Kronik Burzowego Światła):...
źródło: comment_tjlw7d2edCo9QPUGLZKfvXgdtVJanrI6.jpg
  • 5
@putinex: tak było . Kto jak kto ale to akurat Sanderson i on raczej farmazonów by nie sadził. Gość rocznie książkę wydaje, swojego czasu o objętości średnio 700 stron, stworzył sobie całe uniwersum i ma rzesze fanów. Tak naprawdę sapek przy nim to wieśniaczek któremu udało się liznąć sławy światowej dzięki grze komputerowej a jego mały umysł nie potrafi ogarnąć tego co się stało. Brandon osiągnął wszystko sam zapieprzajac jak wół