Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, wielu z was pytało o poduszkę z żelem chłodzącym, ale op to dźwignia napędowa roweru więc odpowiem za niego.
  https://www.wykop.pl/wpis/35977971/kupilem-sobie-poduszke-co-to-niby-jest-zawsze-zimn/
  Kupiłem sobie jakiś czas temu Wellpur Storslett. Picrel.
  Jest to poduszka z własną poszewką, ze srebrnymi nićmi (te sześciokąty są metaliczne, miękkie).
  Cała powierzchnia poduszki nad tym żelem jest wyraźnie chłodniejsza (a te sześciokąty są zimne, przewodzą mocno ciepło), a kładąc głowę po jakimś czasie można nawet poczuć... nieprzyjemny chłód.
  Poduszka faktycznie działa, chłodzi. Jednak muszę zwrócić uwagę na jedno - działa jak jest tylko w tej swojej poszewce. Po włożeniu poduszki w normalną poszewkę efekt praktycznie zanika.Tak więc jak teraz idzie zima i będzie chłodniej to poszewka będzie normalnie codziennie i będzie prawie jak zwykła poduszka.
  #sen #relaks #optopedal
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • odpowiedzi (16)

 • avatar

  Mircy. Z uwagi na fakt, że mamy końcówkę roku 2018, to powoli pojawiają się dane za poprzedni - 2017 - rok. W związku z powyższym ogłaszam reaktywację tagu #widaczabory. Już od jutra zaczną pojawiać się kolejne kartogramy przedstawiające sytuację społeczno-gospodarczą Polski w podziale na województwa, podregiony, powiaty, a nawet gminy.

  Nie wykluczam również (o ile PKW spisze się na medal i przygotuje dobrze bazy danych z wynikami) ciekawych zestawień z nadchodzących wyborów samorządowych. pokaż całość

  odpowiedzi (7)