Gorące dyskusje ostatnie 12h

W ramach przeprosin i tego że nie było posta wczoraj w #100oldgamechallange
    Robię #rozdajo

The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY Edition wersja steam

Jako że lubię stare zwoje to wam dam jedne ale te starsze!

Losowanie w poniedziałek o 20:00

Nie bioro udziału:
    ~Oglądający patostreamy
    ~Zielonki

odpowiedzi (27)

Zagrajmy w rosyjską ruletkę. Co 5 plus umiera. Jak się nie boisz, to zapraszamy do gry.
    #ruletka #glupiewykopowezabawy

odpowiedzi (21)

Za każdym jebanym razem jak idę do dziadków i wiem, że w innych domach też tak jest xD Wejdzie promocja na jebane 3% i ludzie kupują wszelkiego gówna na tony chwaląc się, jakich to oszczędności nie narobili. Chuj z tym, że potem 90% z tych rzeczy ląduje na śmietniku, bo nikt ich nie ruszy. Jak ostatnio znalazłem u babci 5 słoików jakiegoś kurwa sosu z papieża przeterminowanych pół roku "a bo na promocji kupiłam, myślałam że się użyje" to miałem ochotę iść na spacer po krawędzi czwartej gęstości.

Z tym jebanym chlebem w drugą stronę. Każde inne żarcie to kilogramami wypierdalać, ale mm mm chlybek.

>Nie Mireczku, chlyba ni wyrzucaj bo to świnte
    >Pan Jezus za chlebek to no... eee...
    >No nie wyrzucaj bo ja z tego zrobię.... uuu....

I tak za każdym namalowanym obrazem xD Choćby ten chleb już nóg dostał i wykształciła się na nim miniaturowa cywilizacja świadomych grzybów, to ludzie nadal go traktują jakby miał immunitet dyplomatyczny. No ale wyjebać 3 kilo jabłek, które się kupiło 3 tygodnie temu bo cena była niższa o 0 groszy to lelo xD

#polak #polacy #takaprawda #boldupy trochę #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (56)