Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ezequiel Avila, 2-0
  ożeszkurwa.gif

  #golgif #mecz #laliga #pilkanozna

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  Halo, halo! Ważna wiadomość do wszystkich właścicieli i psich opiekunów. Udostępniam, bo nadal często widzę psy chodzące na spacerach w takich kagańcach.

  pokaż spoiler Plusujcie, aby większa liczba osób zobaczyła i aby ich psiaki nie męczyły się kolejnego lata z taką taśmą na pysku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


  #pokazpsa #psy #ciekawostki #zwierzaczki #zwierzeta #weterynaria pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  Biały eko faszysta przeprowadza zamach w NZ na meczety. Ginie 50 osób. Cały świat w żałobie, pseudo gwiazdki płaczą na twitterach i instagramach, obwiniaja za zamach białych prawaków(mimo, że manifest mówi jasno i wyraźnie jakie poglądy miał Tarrant).

  Islamiści ze Sri Lanki przeprowadzają zamach na kilka celów jednocześnie. Ginie 321 osób. Reakcja świata? Meh. Kogo katole obchodzą XD
  easter worshippers XD

  Lewica jest obrzydliwa. Dzieli ludzi na gorszych i lepszych. Można odnieść wrażenie, że marzy im się pewna segregacja ze względu na poglądy czy wiarę.

  Nie chodzi mi tylko o te ataki.
  Spójrzmy co się dzieje na amerykańskich uniwersytetach gdzie na wykłady zapraszani są różni mówcy. Ale to tylko gdy pojawiają się prawicowcy zaczynają się awantury i blokowanie sal. Ben Shapiro(żyd swoją drogą) Milo(homoś) Kirk, Molyneux, Peterson i nawet ostatnio Legutko są blokowani i nie dopuszczani do młodzieży bo jeszcze przypadkiem młodzież zobaczy, że komunizm nie jest jedyną właściwą drogą. Identyczna sytuacja jest w UK gdzie ostatnio Bosak musiał wynajmować sale od masonerii po tym jak lewactwo ich blokowało XD Korwin z rok temu musiał zorganizować spotkanie na świeżym powietrzu bo lewactwo kwiczało. W Londynie odwołano targi książki prawicowej i wiele innych rzeczy..

  Lewica i tolerancja... Wszystkim się wydaje, że powinno to iść w parze niestety jest zupełnie inaczej. Masz inne poglądy? Będziesz ponosił tego konsekwencje i będziesz spychany na margines.

  #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa.ru #islam
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)