•  
  T.............t

  +13

  #takbylo #logikarozowychpaskow #studbaza #akademik #mistrzzla #protip #budownictwo

  Historia działa się około 5 lat temu. Pierwszy rok studiów. Akademik.

  Koleżanka trafiła do 4-osobowego segmentu, który składał się z dwóch 2-osobowych pokoi, kuchni, toalety oraz prysznica. Ogólnie była zadowolona z przydziału, ale jedna rzecz mąciła jej spokój. Otóż nie byli dogadani ze współlokatorami, żeby korzystać ze wspólnego papieru toaletowego i na zmianę kupować, tylko każdy miał własny (trzymany w toalecie). Gdy Mirabelka po raz kolejny zauważyła, że ktoś jej podkrada papier, w jej głowie narodził się szatański plan.

  Gdy wróciła na weekend do domu, pożyczyła od ojca budowlańca trochę waty szklanej. Z zachowaniem odpowiednich zasad BHP rozwinęła rolkę papieru i starannie natarła papier z obu stron watą. Zwinęła ładnie papier, żeby nie było widać, że coś było zrobione z rolką i zostawiła ją w toalecie.

  pokaż spoiler Wata szklana jest używana w budownictwie do ociepleń, albo jako siatka wzmacniająca. W wyniku kontaktu ze skórą u człowieka występuję straszne pieczenie, które jest tym bardziej silne, im lepiej ukrwione jest miejsce kontaktu.


  Mimo, że znajoma uważniej obserwowała współlokatorów, to niestety nie zauważyła u żadnego z nich objawów natarcia okolic odbytu watą szklaną. Jednak od tamtej pory nikt nie kradł jej papieru toaletowego.