Wpis z mikrobloga

@lekkonieobecny: że jak? Ja uważam, że taśmy były robione na zlecenia w celu manipulacji słupkami, zleceniodawcy to jacyś dziwni kumple Macierewicza związani z Grupą RADIUS - Moim zdaniem Macierewicz traci wpływy i stąd ulało tymi materiałami - Morawiecki, że tam bywał to było wiadomo od początku i na taśmach brzmi dokładnie tak jak powinien, kmiot i złotówa w przeciwieństwie do Sienkiewicza czy Sikorskiego, którego wywód z "U Sowy" powinien znaleźć się
Moge nawet powklejac screeny.


@lekkonieobecny: To powklejaj. (Może się wyjaśni, co ci się uroiło, że mnie wołasz).

Sienkiewicz brzmi jak zwykly pospolity bandyta.


"Natomiast Turcja to jest bardzo ciekawa historia. Jest rewolucja Ataturka. Powstaje społeczeństwo krwią wyhodowane, komunizm absolutny, jeśli chodzi o działanie państwa, gigantyczne ofiary, absolutnie opresyjny reżim. Wojsko jako stabilność. No i mamy od 20 lat toczący się proces, który polega na tym, że Anatolia wygrywa. Turcja jaką my
Chodzilo mi o to, ze z tasm wynika wprost, ze zlecil prowokacje z podpaleniem budki pod ambasada.


@lekkonieobecny: No nie bardzo wynika. (Zresztą, po co miałby to robić? Żeby niewinnych kiboli "skompromitować", bo podpalenie wozu TVN-Meteo, pobicia i demolka miasta to za mało?) Spróbuj całość, w kontekście. (Ja akurat słyszałam od byłego pracownika służb, czym Sienkiewicz wtedy naprawdę zawinił, więc trudności z tym nie mam).
Zresztą, po co miałby to robić?


@Andreth: O to bardzo proste po co - chodziło o pokazanie, że w Marszu Niepodległości udział bierze bardzo skrajny odłam społeczeństwa, w zasadzie łobuzy i przestępcy, którzy są niebezpieczni dla demokracji i dlatego właśnie w"obronie tej demokracji" można będzie ich wszystkich spałować i wsadzić do paki.

To dzięki Bogu się nie udało, ale hasło "obrony demokracji" jest bardzo chętnie podnoszone przez dzisiejszą "opozycję" - mamy