Wpis z mikrobloga

Osoby z zespołem Aspergera co ruchają to rzadkość, jeśli tak jest to pewnie to ktoś bogaty (pieniądze upiększają każdego), albo jakimś cudem spotkał kobiete z tym zaburzeniem (naukowo potwierdzone jest że ludzie z zespołem Aspergera to głównie mężczyźni), albo od urodzenia o niego dbają i resocjalizują (prawda jest taka że to jest tak mało znana przypadłość że diagnoza przy urodzeniu to jakiś ewenement).
#przegryw
  • 13
Osoby z zespołem Aspergera co ruchają to rzadkość, jeśli tak jest to pewnie to ktoś bogaty


@marcelinnagontek: Imo nie. W bogatych rodzinach rodzice zwykle mniej uwagi i czasu dziecku poświęcają. Poza tym osoby z Aspergerem, przynajmniej te które ja znam mają #!$%@? po całości w wygląd, niezależnie od stanu majątkowego.
@RobieZdrowaKupke: Ale jak jesteś bogaty, to nie patrzą na twoje wady i i tak cię chcą, więc pewnie dlatego niektóre osoby z zespołem Apsergera miały kobiety i dzieci, jak czytam o ludziach z tym zaburzeniem co mieli jakieś kobiety i dzieci, to zawsze jest informacja że byli bogaci.
#!$%@?


@marcelinnagontek:
Ale Aspergera da się leczyć. Można mieć Aspergera a z nim walczyć i powierzchownie nawet nie wiesz że ktoś ma Aspergera.
Przykładowo gdybym nie zwracał na to uwagi, to zawsze unikam kontaktu wzrokowego. Ale co za problem tego nie robić? Po prostu ZAWSZE z kimś rozmawiając pilnuję się, aby patrzeć w oczy. Nigdy nie będzie to u mnie intuicyjne. Ale robię to, bo wiem że tak należy i bez
@deryt: Ty zakładasz że trzeba ulec reszcie i patrzyć sie w oczy musowo, ja osobiście nie zamierzam się przypodobać neurotypowcom, niech sobie patrzą na swoje gały ile chcą, ja wole być sobą w tym zakłamanym świecie.
ja wole być sobą w tym zakłamanym świecie.


@marcelinnagontek:
Czyli #!$%@?.
To nie pisz "hur-dur, mam aspergera i jestem biedny, bo nie mogę przez to ruchać" tylko "mam stuleję i wolę siedzieć w piwnicy i przez to nie rucham".
@deryt: Niech zobaczą prawdziwy autyzm, a nie lansowany przez media autyzm normicki, gdzie niby autyzm w niczym nie przeszkadza, prawda jest taka, że jak masz potrzebe izolacji, to przegrywasz, bo nie wiem kto normalny, będący normikiem chce być sam, normiki to jedno, wielkie, głupie stado i każdy normik chce być w grupie, a normik z autyzmem to rzadkość.
mój wujek ma aspergera i ma mnóstwo dziewczyn, ma 40 lat i odkąd pamietam tak było xd przez kilkanaście lat był tez w stałym związku. ostatnio założył tindera i chyba już 4 dziewczynę przyprowadził na spęd rodzinny, pewnie ich było dużo więcej. bogaty zdecydowanie nie jest. ale wygląd ok i jest bardzo pewny siebie, zna się na wielu rzeczach. jest to pewnie związane z tym ze został zdiagnozowany jako dorosły i sobie