Wpis z mikrobloga

Ten ból dupy jest wspaniały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Myrten: Ciekawe czy przy następnym kandydacie też jakaś działaczka partii demokratycznej sobie przypomni że 50 lat wcześniej ją molestował?
Akurat wątpię, moim zdaniem ten numer im się czkawką odbije. Przez tą akcje prawdopodobnie demokraci przerąbią midtermy bo republikanie w sondażach znacząco poszli w górę teraz


@Myrten: Z tego co widziałem to jednak większość celebrytów plusowała na Twiterze # o wsparciu dla tej kobiety. Ale jakby teraz demokraci wbrew przewidywaniom CNN znów nie zdołali zdobyć większości ani w senacie ani w kongresie byłoby śmiesznie.
@Zuben: weź pod uwagę, ze ona nie poszła na to przesłuchanie po pieniądze tylko, żeby zablokować kandydaturę tego jednego człowieka (lista kandydatów liczy poza nim 25 osób, wiec i tak zostałby wybrany konserwatysta). Wykluczamy wiec cele polityczne i finansowe.

Po co to robiła? Najprawdopodobniej wewnętrznie czuła, ze człowiek, który ja kiedyś zgwałcił nie może zostać sędzia SN.
Wykluczamy wiec cele polityczne i finansowe.

Po co to robiła? Najprawdopodobniej wewnętrznie czuła, ze człowiek, który ja kiedyś zgwałcił nie może zostać sędzia SN.


@ZaplutyKarzelReakcji: xD W listopadzie wybory a zatwierdzanie kandydata trwa spory czas więc republikanie mogli by nie zdążyć przeciągnąć przez senat następnego kandydata. Naprawdę wy na lewicy jesteście strasznie zakłamani, polityczny cel był oczywisty.
skąd w ogóle pomysł, ze mogliby nie zdążyć?


@ZaplutyKarzelReakcji: No to oczywiste patrząc na to jak długo tą nominacje opóźniali demokraci nawet bez tych oskarżeń. Republikanie prawie na pewno nie zdążyli by przegłosować następnego kandydata przed listopadem.
Bretta Kavanaugh został nominowany w lipcu teraz mamy październik jak procedura się zakończyła.

Poza tym czemu akurat on?


@ZaplutyKarzelReakcji: No nie wiem bo będzie pełnił ten urząd dożywotnio?
@szasznik: muszę całe to przesłuchanie dokładnie przejrzeć. Ja skreśliłem Kavanaugha po tym jak jego sposób wypowiadania się, formułowania zdań i zachowanie „to spisek Clintonow i liberałów” nie licowały z godnością zawodu sędziego SN. To jest akurat jedna z nielicznych osób w USA, która powinna unikać takich wypowiedzi plus powinna być primus inter pares. Jemu do tego daleko.

Najważniejsze jest to, ze korona zawodów prawniczych powinna być przeznaczona dla ludzi najbardziej wybitnych.
Ja skreśliłem Kavanaugha po tym jak jego sposób wypowiadania się, formułowania zdań i zachowanie

nie licowały z godnością zawodu sędziego SN


@ZaplutyKarzelReakcji: Identyczna narracje jak całe pro-Demokratyczne media. Przez 2 tygodnie jego nazwisko było zestawiane ze słowem gwałt - oczywiście był niewinny - ale niesmak pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kto by nie pękł, jak banda debili pluła Ci w twarz, a Ty mówiąc prawdę jesteś wyśmiewany
"to spisek Clintonow i liberałów"


Nie pamiętam już całego przesłuchania, ale jestem na 90% pewien że tak nie powiedział.

sposób wypowiadania się, formułowania zdań i zachowanie

nie licowały z godnością zawodu sędziego SN


@ZaplutyKarzelReakcji: Miał prawo się chłop zdenerwować, jak próbowano mu zniszczyć życie fałszywymi oskarżeniami.

Dlaczego akurat tego głupca wybrali


Nawet nie skomentuję tego co wypisujesz.
@wfm125m: ale co ma tutaj pękanie do tego? On nawet przygotowane wcześniej opening statement miał żenujące.

Co do osiągnięć to chyba jedynym branym pod uwagę była ilośc jego rozstrzygnięć po myśli osób z konserwatywnymi poglądami. Nie jest to najwybitniejszy z przedstawicieli amerykańskiej palestry.

Natomiast nie ma co się licytować. To jest moja opinia na temat tego człowieka. Jako prawnik jestem załamany, ze ktoś tak mierny trafia do najważniejszego sądu. Nie maja
@szasznik: czemu nie skomentujesz? Jego opening statement i odpowiedzi na pytania to były wypowiedzi głupca. Mógłbym pomyśleć, ze chłop nie potrafi publicznie przemawiać, ale on się wcześniej do tego przygotowywał. Zreszta to był sedzia i to nie byle jakiego sądu
@terion: No dobra fałszywe to może nie do końca właściwe słowo. Można użyć stwierdzenia "niczym nie podparte" bo:
1. Nie ma żadnych dowodów.
2. Są tylko zeznania samej pani Ford.
3. Wszystko pięknie się układa w przeciągnięcie sprawy do wyborów.
@ZaplutyKarzelReakcji:

Ja skreśliłem Kavanaugha po tym jak jego sposób wypowiadania się, formułowania zdań i zachowanie „to spisek Clintonow i liberałów” nie licowały z godnością zawodu sędziego SN.

Powiedzmy sobie szczerze - skreśliłeś go w momencie kiedy okazało się że będzie nominowany przez Trumpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)