Wpis z mikrobloga

Dobra, wystarczy na dziś. 5 rozegranych gier i 100% winrate.
Wrażenie mam jak z początków CBT, gdy większość graczy jeszcze kiepsko ogarniała i robiła dziwne błędy ;)

2 gości zagrało kartę na niewłaściwym rzędzie, przez co umiejętność się nie odpaliła.
A przed chwilą inny uszkodził własne jednostki przez pomyłkę :)

Aczkolwiek póki co wrażenia mam bardziej pozytywne.

#gwint
  • 6
@epi przyzwyczajanie do nowych wymagań, jak zawsze :-)

Ciekawe czy to jest final version czy też dostaniemy coś jeszcze. Trochę mnie boli ta ilość removali u każdego ale są też na to sposoby. Ciekawe jak netdecking będzie żył w tym trybie tworzenia talii
@Queltas: podczas tego PTR chcą zebrać feedback, więc pewnie jakieś zmiany jeszcze się pojawią imho ;)

a wcześniej jednostki tez zadawały obrażenia, jakoś nie widzę tu dużej zmiany ;)
@epi ja wiem, tylko teraz mało która jednostka ma więcej niż 5 czy 6 HP, więc łatwiej zdjąć, ale tak jak wspomniałem da się to obejść i trzeba się przyzwyczaić jak do zdjęcia gold immunity
@epi: właśnie się dowiedziałem, że w porównaniu do zamkniętego ptr już nastąpiły duże zmiany. I już wtedy były uwagi dot. r1 i doboru aż 3 kart co rundę. Więc ja bym chillował, dostaną pełną listę rzeczy do poprawienia/usprawnienia i je wprowadzą przez 2 tygodnie. Nie będzie takiego bullshitu jak przy midwinterze, kiedy dzień po open ptr wypuścili patch.

A umiejętności kart są w dużej mierze nieźle zrobione, nie tak jak niektórzy
@kb134099: Ciekawe na co tym razem mamy czekać, na nowe homecoming to homecoming? Dwa lata miotali się z Gwintem burząc wszystko aż po fundamenty co pół roku, zamiast rozwijać i modyfikować co było. A hc to rozpieprzenie totalnie już wszystkiego, bo co, znowu ktoś od nich miał wizje jak prze midwinterze? A może mają tam kreta-dywersanta? To chyba jedyne co mogę zrozumieć.