Wpis z mikrobloga

High iq post

Mężczyźni się przytłaczani przez kasty, ludzi, którzy mają od szkół najlepsze kobiety, pieniądze, zachcianki. Zwykły mężczyzna, taki krążący w okol przeciętności bez charyzmy nie osiągnie nic. A charyzma nie w genach skąd ma się pojawic? Z #!$%@? w najgorszych pracach z Ukraincami? Ze słabych wyników w szkołach? A może z koszami od loszek, które szukają najlepszego a na studiach walą się jak domki w Mołdawii i im #!$%@? szajba? Tak jest bo bylem. A taki przeciętniak nadal łazi, jak mu się nie poszczęściło, nie trafił na fajnych znajomych, dziewczynę, nie jest w czymś bardzo dobry, a większość ludzi to przeciętniacy we wszystkim. W tym kraju zle się żyje, a często dla przeciętnego mężczyzny to piekło, tylko tego nie widać. Widać feministki, przy czym kobiety chodzą pięknie poubierane, wyspachnione i mają spełniona jedną z najbardziej potrzeb - potrzebę akceptacji, a betaorbiterow codziennie jest masa, a w tym quality mężczyźni, bogacze, starsi, żonaci, od 14 lvla loszka ma tyle pozytywnych bodźców w okol siebie, że nie ma czasu zastanawiać się czy jej życie ma sens. Pokolenie lat 90, których rodzice teraz nie są bogaci bo nie zrobili majątków wtedy to pokolenie stracone. Cpuni, alkoholicy, młodzi w psychiatrykach, samotni, w depresji. Nie wiem dlaczego o tym nikt nie mówi. #!$%@? się dodatkowo po facetach w artykułach o beznadziejności polskich mezczyzn, które nie wiem, jakieś #!$%@? ruchanie na 5 bolców erasmusowych lampucery piszą? Czy kasty, żeby jeszcze nas #!$%@?? Z tego się stworzą incele i kiedys nie będzie problemow z muzułmanami w kraju, tylko z #!$%@? z pianą na pysku beta upriserami z karabinami na ulicach.


#przegryw #takaprawda #niepopularnaopinia #polska #depresja
  • 6
@Polkopsky: jak doczytałem że zwykły mężczyzna nie osiągnie nic już wiedziałem że to kolejny wysryw sflaczałego od masturbacji muzgu redpillowca. Zróbcie to swoje beta powstanie będzie beka. Pocieszni jesteście.