Wpis z mikrobloga

Siemka! miło zawsze jak znajome gęby odpisują :))))

@johnmorra: najpierw patrzę na wpis, potem na nick, weź se #!$%@? nie rób jaj że nie wiesz co to ONE FC xD

@kostucha: ja dopiero dwie godziny temu ogarnęłam UFC bo jebłam pijana po KSW (gruba ibna wyszła na chacie i tak się stało, chociaż nie chciałam) i dopiero teraz ogarniam wpisy :P
@CieplaKaszanka: Ja to rozumiem, ale skoro lecą pod jedną flagą, czuli MMA, to sory.

Zresztą ja tylko odpowiadam (teraz w sumie nie wiem po co...) bo ktoś pisze, że w sensie MMA famemma jest lepsze niż KSW (dużo takich wpisów ostatnio, czyli fani famme są ok, mogą porównywać, ale ja nie mogę, bo już znaczy, żem hejterką danej rozrywki, w dupie to mam kto co lubi, chodzi mi tylko, że jak
@gram_w_mahjonga: No i co że pod jedną flagą. Czujesz się lepszy bo wolisz oglądać Ligę Mistrzów od kogoś kto woli chodzić na mecze A klasy? Ja #!$%@? przecież to jest poziom 12 letniego dzieciaka kłócącego się BARCELONA CZY REAL XDD
@CieplaKaszanka: ja się nie czuję lepiej, napisałam wyżej, że mam to w dupie, ale widzę wiele wpisów na odwrót, że oni lepiej się czują. Chciałam im się sprzeciwić, pokazać inną drogę, ale w sumie #!$%@? źle to robię, bo zaczęłam od krytyki. Masz rację.

Nie ma sensu ludziom próbować przetłumaczyć. Mi, ktoś kiedyś przetłumaczył, dziękuję ci #!$%@? anonimowy gości z mirko, że przekonałeś mnie, że w sensie sportowym UFC > KSW.
@gram_w_mahjonga: Każdy wie że zawodnicy UFC są lepsi od KSW a ci lepsi od FAMEMMA, ale to jest branża rozrywkowa, oni zarabiają na dostarczaniu rozrywki a nie na tym że dobrze się biją. Tak jak #!$%@? są ludzie którzy czują się lepsi bo słuchają Jazzu od tych co słuchają popu czy disco polo, tak samo tutaj. Dajcie se wszyscy żyć i się nie spinajcie bo nie ma o co.