Gorące dyskusje ostatnie 12h

#motoryzacja #samochody #rozowepaski

Apel do wszystkich mężczyzn: zamiast kupować swoim kobietom ogromne SUVy, lepiej zapiszcie je na dodatkowe kursy jazdy. To co kobiety odpierdalają w tych wielkich furach to jakaś patologia.

odpowiedzi (70)

Przeglądałam w #googlemaps okolice hostelu, gdzie spałam w zeszłym roku we #francja #paryz
    Chciałam odradzić koleżance noclegi w tamtej okolicy wysyłając zdjęcie z googli
    Ten obrazek chyba skutecznie ją przekona do zmiany okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piękne ujęcie!
    #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (59)

Drodzy #rodzice , zwłaszcza #mama . Zastanówcie się co robicie z dziećmi.
    Dzisiaj zaprowadzam moją parkę (5 i 8 lat) do bawialni na półkolonię. Ten mój 5-latek się sam rozbiera, przebiera i idzie się bawić. Zwłaszcza, że jest to 3 dzień półkolonii - więc wszystko wie, zna i ogarnia. (wie więcej niż ja)
    Co widzę w szatni? 2 mamy!
    Jedna przebiera ok 10latka, bo sam chyba nie umie! Na każdym kroku mówiła, że robi źle i trzeba poprawiać. Każdy popełnia błędy, ale te błędy uczą. Pozwólcie dzieciom się na nich uczyć!
    Druga pociesza i tuli ok 10-latkę która płacze(!), że ona nie chce zostawać sama. Może taka wrażliwa, ale kilka szczegółów mówi mi, że to raczej sposób wychowania a nie dziecko samo z siebie.

Przecież to jest wychowywanie dzieci na kaleki. Które nie będą w stanie samodzielnie żyć!
    pokaż całość

odpowiedzi (60)