Wpis z mikrobloga

Czasem mysle, ze moznaby trafic do wiezienia na jakies 2 lata i sie odciac od tego zasyfiałego internetu i poczuc klimat sprzed 30 lat, poznac ludzi ktorzy podpowiedza nowe pomysly na biznes i wyjsc na premierę iPhone'a 12 i jak juz Polska bedzie prawie zniszczona przez uchodźców, a tam elegancko poza tym wszystkim jakby czas sie zatrzymał. Książki, dieta, zero czynszu, gównoproblemow dnia codziennego. #!$%@? niepopularna opinia, nie? Ale jakże to byłoby spoko do tej naszej "wolnosci", ktora #!$%@? nas codziennie na sucho.

#gownowpis
  • 17


@PrzemekLee: taka prawda, w czasach #!$%@? szczurów za niewiadomo czym, poprawnosci politycznej, tłumienia wolnosci słowa i kosztu jaki ponosimy kontaktujac sie z kims lub wyszukujac informacje (lokalizacja podsluch analiza osobowosci i znajomych) taki detoks bylby mistrzowski. Jak ja sobie pomysle jak jestem uzalezniony od informacji, ktorych w wiekszosci pozniej nie pamietam a ile w tym czasie moglbym treningow zrobic lub ksiazek przeczytac...
@sfro: pochodzę z Bieszczad, tam czas płynie mega wolno. Są nawet takie miejsca w lasach, gdzie ludzie z dużych miast mieszkają samotnie sobie żeby właśnie się odciąć od tego wszystkiego. Szanuje.
@sfro: a, to chyba ze dyscyplina itp. no to ok. A ludzi byś akurat poznał. Ale dyscypliny nauczyłbyś się sam jakbys musiał w zimie w piecu palic, drewno rąbać itp. Ale ogólnie mega mnie zaciekawiłeś swoim podejściem do sprawy i ciężko się z toba nie zgodzić
@PrzemekLee: ale jak ogladam materialy na yt z polskich wiezien to tam czas sie zatrzymal 30-40 lat temu i tak mnie to jara nieziemsko, ze koniec, ze mozna wejsc w ten skansen i wyjsc bogatszym o kilkadziesiat ksiazek, o dyscypline, o nowy umysl uruchomiony bez zamulenia codziennego internetem, z historiami tych ludzi i oczywiscie zadnego bombardowania reklamami, profilowania, polowania na dupeczki (i tak w wiekszosci sa #!$%@? warte a po 2
@sfro: ale czy aby na pewno czas się zatrzymał? zobacz jak duza cześć polskich więźniów ma w celach xboxa normalnie itp. jest dużo młodych ludzi, grypsera przestaje mieć racje bytu, gitow coraz mniej bo bardziej opłaca się przypucowac i mniej odsiedzieć skoro i tak wszyscy wokoło wychodzą szybciej za dobre. Nie wiem czy twój obraz polskiego więzienia jest taki so końca prawdziwy. Sam nigdy nie byłem ani nic, ale tez ogladam
ale jak ogladam materialy na yt z polskich wiezien to tam czas sie zatrzymal 30-40 lat temu i tak mnie to jara nieziemsko


@sfro: jesteś #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

mozna wejsc w ten skansen i wyjsc bogatszym o kilkadziesiat ksiazek, o dyscypline, o nowy umysl uruchomiony bez zamulenia


@sfro: tak - zdecydowanie jesteś #!$%@? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@sfro: czej czej czej...
przeszkadza ci rzekome tlumienie wolnosci slowa, poprawnosc polityczna, brak prywatności i śledzenie... i rozwiazaniem jest wiezienie?
Ty normalny jesteś? Łapiesz że w wiezieniu nie masz żadnej wolności, slowa też, ani prywatnosci?

Wybacz ale jestes zwyczajnie homo soviecticusem, nie umiesz wlasnego życia ustawić pod siebie i potrzebujesz zeby ktos ci to zrobil, bo wolność czy wybór cie przeraża. To jest strasznie smutne.

bo juz rzygam tym wszystkim i
ale jak ogladam materialy na yt z polskich wiezien to tam czas sie zatrzymal 30-40 lat temu i tak mnie to jara nieziemsko, ze koniec, ze mozna wejsc w ten skansen i wyjsc bogatszym o kilkadziesiat ksiazek, o dyscypline, o nowy umysl uruchomiony bez zamulenia codziennego internetem


@sfro: XD

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, załatw trochę trawy, rozbij na kilka woreczków strunowych, ubierz dżokejke i kaptur na łeb i w