Wpis z mikrobloga

@JuneJohn: Dokładnie obecnie elektromonter. Choć w planach mam wyjazd jednak w miejsce gdzie więcej zarobie czyli Anglia albo Austria. Zobaczymy jak się życie ułoży po powrocie do kraju ale wiem jedno zostać w Polsce nie zostanę.
@JuneJohn: Próbowałem kręcić w Polsce i nie dawałem rady odłożyć 2500 na miesiąc. Wiem, że ludzi nie ma ale nikt mi nie da 6000. Ostatnio dzwoniłem w parę miejsc i max co proponowali to 20zł/h. Nie wspominając już o tym, że robota minimum 5 dni w tygodniu po 10h. Tutaj obecnie robię 5 dni po 7h i jestem w stanie te 2500zł odłożyć. Myślę z tego co się orientowałem to w
@Asq_ReX: na Cyprze pracujesz na umowie, na czarno, na swój rachunek, na swój rachunek na czarno czy jak to wygląda?
Znajomy niestety nie jest w stanie nic zagwarantować niestety, bo on raczej zleca podwykonawcom roboty a nie zatrudnia ludzi.
Robiłem na umowę z pełnym ubezpieczeniem ale robotę zmieniłem i obecnie gość mnie robi na czarno ;) doprosić się umowy nie mogę (kombinuje jak niektórzy w Polsce) dlatego za dwa tygodnie wyjeżdżam. Nie lubię się prosić o coś co mi się należy.