Wpis z mikrobloga

Kilku zawodników powołanych do reprezentacji nie gra regularnie w klubach, np. Kuba Błaszczykowski czy Reca, ale Brzęczek bagatelizuje ten problem. – Kuba zagrał ostatnio kilkanaście minut i jestem przekonany, że w najbliższych spotkaniach będzie grał więcej i więcej w barwach Wolfsburga. Jestem o to spokojny. Arkadiusz Reca miał z kolei stan zapalny, nie był gotowy do gry, ale przyszłościowo widzimy w nim bardzo duży potencjał – tłumaczył selekcjoner.


Naprawdę, szkoda mi słów na dzbana. Już chyba bardziej dobija mnie fakt, że żadna z tych dziennikarzyn sportowych, nie wstanie i nie powie głośno, że gość robi #!$%@?ę z logiki. Błaszczykowski zagrał 12 minut i to tylko dlatego, że cała reszta była kontuzjowana. Poz tym, #!$%@? nas obchodzi to, ile będzie grał w przyszłości? Jak będzie tyle grał, to niech wtedy go powołuje, a nie teraz, do #!$%@? wafla. A Reca? To samo, gość w ogóle nie gra, chyba tylko Brzęczek widzi przyszłość w typie, który nawet angielskiego nie chce się uczyć.

#!$%@? mać, tutaj Karolak robi sobie z drużyny, która ma NAS reprezentować, jakiś bidul dla starych i nieudolnych piłkarzy, a tam "dziennikarze", którzy są głosem kibiców, srają pod siebie ze strachu, że stracą akredytacje i nie pisną nawet słówka.

Patologia.

#pilkanozna #reprezentacja
  • 8
@oskar-wojciech: Reca z dnia na dzień się dowiedział ze wyjeżdża i nie potrafił się choć minimalnie przygotować? „Głowy do języków” to można nie mieć jak się ma człowiek nauczyć kilku i w tym chińskiego czy francuskiego a nie podstaw angielskiego który każdy gówniarz zna chociażby z gier czy filmów.