Wpis z mikrobloga

Mam jedno pytanie do właścicieli #iphone #apple, dlaczego 9 na 10 ludzi którzy chcą kupić kabel USB przyłazi i mówi, że chce ładowarkę? I to się dotyczy tylko ajfoniarzy bo jak ktokolwiek chce kabel typ-c czy micro usb to przychodzi i mówi, że chce kabel, przychodzi ktoś z ajfonem i zawsze poproszę ładowarkę - ładowarkę czy kabel? - no kabel. ¯\_(ツ)_/¯
  • 19
@paziu: ej no nie chciałem tego mówić ale to jest prawidłowość, no dosłownie 9 na 10 ludzi zapytanych kabel czy ładowarka to mówią kabel, zacząłem pytać bo mnie to zaczęło #!$%@?ć sięgałem po ładowarkę a Ci no ja chcę sam kabel.

@NIEKONWENCJONALNA: wiedzą bo jak dopytuję to wiedzą, że chcą kabel
@elemenTH: wiesz, zazwyczaj rozwala się kabel, a ze dla wielu ajfoniarzy thunderbolt albo lightning sluza tylko do ładowania telefonów, to kabel kojarzy im się z ładowarka. Wielu może w ogóle nie wie, ze aplowskie złącza mogą służyć do czegokolwiek innego
@Kontozalozonedlapostu: używam regularnie ajfonów w pracy jak i prywatnie miałem i mi się nigdy kabel nie zepsuł, nie wiem co Wy z nimi robicie. W sprzedaży miałem różne jakieś mocniejsze w oplotach, oryginalne mam, zamienniki najtańsze i wszystkie są dewastowane tak samo. Wnioskuję, że to chyba jednak IQ użytkowników bo telefonów na micro usb jest dużo więcej na rynku niż ajfonów za to kabli do ajfonów sprzedaję najwięcej.