Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  no to jak w końcu

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Za chwilę rozprawa sądowa przyjaciela. Laska próbuje go wrobić w gwałt (sprawa ciągnie się już z rok czasu). Co się okazało? Kolega miał od początku włączone nagrywanie wszystkich rozmów w swoim #xiaomi, a dopiero niedawno się o tym dowiedział. Do tego ma billing z dokładnymi godzinami rozmów, które idealnie pokrywają się z datami nagrań. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słuchałem tych nagrań i jestem przerażony jaka bardzo laska jest pojebana (ale teksty w stylu 'zniszczę Ci życie' najlepsze). Dodam, że do tej pory sąd był bardziej przychylny jej wersji wydarzeń. Idę tam, żeby zobaczyć jej minę podczas odtwarzania nagrań. Trzymajcie kciuki. XD
  #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #prawo
  pokaż całość

  odpowiedzi (215)

 • avatar

  Tymczasem w firmach energetycznych i NBP panika, chociaż nikt głośno tego nie mówi, wzrosty cen energii to sprawy zbyt techniczne dla "prawdziwych Polaków". Analitycy zakładają 18% podwyżkę cen regulowanych energii elektrycznej oraz niewielki 3.8% skok cen surowców energetycznych zagranicą. Natomiast to są ceny REGULOWANE. Rachunki dla firm i klientów indywidualnych, mogą mieć skokowe wzrosty. Dla przeciętnego zjadacza chleba, 36-40% wzrost rachunku. Dla firm o 70% (gaz 30%+). Na szczęście zjadacze chleba zauważą to szybko w cenie chleba.
  Może jeszcze do grudnia będą trzymać firmy energetyczne za jaja, by Wigilia była normalna. Po świętach szykują się nam skokowe ceny żywności i usług, jakich nikt do tej pory jeszcze nie widział. Nienawiść prostego ludu obróci się wobec rządzących. Sytuacja jest na tyle poważna, że może doprowadzić do wcześniejszych wyborów parlamentarnych.

  #dobrazmiana #ekonomia #gospodarka #prad #bekazpisu
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)