Wpis z mikrobloga

#stomatologia #dentysta #zeby

Mirki, w jaki sposób sprawdzić który ząb mnie boli? Boli mnie cała lewa strona. Zaczęło się od tego, że miałem dziury w 4 i 5 poszedłem do dentysty, oczyściła je założyła plomby. Obytki w obu zębach podobno były duże, od tego, jak zrobiono mi te dwa żeby zaczałem odczuwać ból promieniujący na ucho, oko, i żuchwę.

Zęby 4 i 5 reagowały na zimne i ciepłe, poszedłem znowu do denstysty padło magiczne słowo leczenie kanałowe, opukiwała przykładała zimne itp, no i 4 zareagowała na zimne ale tylko na sekundę, wtedy gdy przykładała, zaraz przestawało. Z piątką było gorzej, więc stomatolog stwierdziła, że to 5.

Zatruła ząb. Po dwóch dniach od zatrucia znowu zaczął #!$%@? mnie cały bok, zębami normalnie gryzę, nie bolą wtedy. Dziś byłem u dentysty żeby skończyć kanałówkę no i bolała mnie ta 5 jak mi przy niej grzbała i przed plombowaniem oczyszczała zęba powietrzem zimnym i już mnie #!$%@?ło.

Po wyjściu z gabinetu ból powrócił, dalej boli mnie lewa strona, pomimo tego, że byłem na znieczuleniu. Robiłem RTG wszystkich zębów, rzekomo nic tam nie widać.

Co mam robić? Gdzie mam z tym iść? Sam nie jestem w stanie określić od którego zęba mnie tak napieprza? Stukam w nie, gryzę twarde rzeczy żeby mnie któryś rozblał i dupa. One bolą bez powodu. co robic?! nie mam juz sil z tymi zebami
  • 6
@kacperinjo Najlepiej idź do innego dentysty. Kanałowe było robione przy użyciu mikroskopu? Moje kanałowe bez mikroskopu są do poprawy, bo nie zostały prawidłowo oczyszczone i wypełnione, przez co mam stan zapalny kości ( ͡° ʖ̯ ͡°) Są gabinety, w których leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu jest niewiele droższe, a bez niego to tak trochę błądzenie po omacku.