Wpis z mikrobloga

mirki, jestem biednym studentem i od zawsze chciałem trenować mma/zapasy z przewagą mma.
Kiedyś na wsi były zajęcia z boksu i chodziłem parę miesięcy ale się skończyły, bo za mało chętnych i bardzo chciałem wrócić do sportów walki już na studiach, w Warszawie.
Znacie miejsce gdzie TANIO (za darmo?) mógłbym ćwiczyć pod okiem trenera na terenie Warszawy?
Jestem strasznie na to napalony i mam (tak mi się wydaje) dobre warunki fizyczne jak na początek.
#warszawa #mma #trening #ksw #ufc
  • 10
@Tumidaj: Multisport (i reszta pokrewnych kart) jest wydawana imiennie i zgodnie z regulaminem nie można jej udostępniać. Zwykle jednak można wziąć jeszcze dodatkowa kartę dla "partnera / partnerki" więc to jest opcja "załatwienia sobie". Nie zmienia to faktu, że będziesz musiał za kartę płacić.
@Tumidaj: jedyne darmowe rozwiązanie jakie kojarzę to zapasy/boks w sekcjach uczelnianych(gówno sporty walki jak karate czy inne aikido pomijam). W żadnym klubie mma nie ma treningów za darmo (sala kosztuje kupe siana już pomijam trenerowanie) i jedyna opcja to byś musiał pogadać z trenerem czy Cię przyjmie (a weź pod uwagę, że takich gagatków co by chcieli za darmo to pewnie z pół klubu byś znalazł) w co wątpię bo byś
@Tumidaj u siebie na uczelni mam darmowy grapling, całkiem spoko trener, który trenuje jakiegoś typka walczącego w FEN, nie jest to UFC ale jak za darmo to i tak dobrze, minus taki że są to późne godziny, sprawdź i na swojej uczelni