Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki spod tagów #hacking #informatyka może #policja mam sprawę / pytanie, które jest dla mnie ważne.

Do mojej dziewczyny od jakiegoś czasu zaczęli dzwonić ( co prawda 3 telefony w może 2 miesiące ) i pisać jacyś goście, pytać o spotkania, o trójkąty, które niby miała, itd. Wiem na 100%, że coś takiego miejsca nie miało, a goście ewidentnie dzwonią ze stron typu roksa, z tym, że pewnie ukrytych dla przeciętnego człowieka ( próbowałem wyszukać jej numer, bezskutecznie ). Oczywiście kiedy zadzwoniłem do człowieka, który do niej napisał, to oczywiście niczego mi nie chciał powiedzieć.

Pytanie jest następujące - czy istnieje jakakolwiek szansa na to, by namierzyć takiego człowieka, który do niej dzwonił i pójść po nitce do kłębka, by finalnie dowiedzieć się, kto stoi za wrzuceniem jej numeru w dziwne miejsce? ( szczerze mówiąc w takich sytuacjach moim zdaniem można podejrzewać tylko miłego byłego znajomego / znajomą ) Czy może nie ma takiej opcji, ani oficjalnej, ani nieoficjalnej?

Bo Policja chyba na niewiele się tutaj zda, prawda? Oleją mnie, jak to w Polsce bywa?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko bagiety, bez nakazu od prokuratora operator leje ciepłym moczem. Idziesz na pały z podejrzeniem stalkingu wraz z różową. Jak to nie da rady to wniosek do prokuratora.
Natomiast wszystkie techniki typu udawanie że chcesz sprzedać garnki czy tam inne pościele, z numerów na kartę jak najbardziej, tylko że w dobie rejestracji numerów to będzie z tym od cholery zachodu.
Kiedyś przeszłaby jeszcze opcja zabawy w BTS, ale teraz i
OP: Razem mieszkamy, a ona nie byłaby na tyle głupia, by używać normalnego numeru, bo sobie grzebiemy w telefonach bezpardonowo i przy sobie ( nie po kryjomu jak idzie do łazienki xD ), więc ja serio jestem pewien, że się nie da. Tym bardziej, że ona sama do mnie leci z tymi sprawami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
@PrawieJakBordo: Zakładając że to jego jakieś bliskie otoczenie, to może jakiś ujobek z osiedla czy z okolicy więc potem można sprawdzić gdzie dzwonił.
Skoro dzwonią z propozycjami, to raczej nie umawialiby się na dupy z roksy na drugim końcu Polski ( ͡º ͜ʖ͡º)?