•  

  Próbowaliśmy zmienić nasz styl gry na taki, który wychodziłby na lepsze zespoły europejskie oraz na te najlepsze z Polski. Ten styl gry w ogóle się w naszym zespole nie przyjął. Zauważyliśmy to i zaczęliśmy próbować różnych rzeczy żeby nasza gra wyglądała lepiej, naprawdę próbowaliśmy wszystkiego za to nic nie dawało efektu.

  Tak tłumacząc na nasze. W Polsce nie ma dobry IGLów, a większość zawodników nie potrafi pomyśleć jak gra w grę i oczekują, że strzelanie głów wystarczy. Potrzebny jest doświadczony rotujący, który poprowadzi zespół i narzuci styl gry. Niestety u nas ze świecą szukać myślących graczy. Oczywiście wyłączając trzy najlepsze polskie ekipy, gdzie zawodnicy dają z siebie dużo, reszta naszej sceny to jest karuzela zmian i oczekiwania, że nagle ktoś zacznie grać lepiej. Ciągle stawiając na tych samych miernych zawodników, którzy już nic w tę grę nie osiągną.

  #csgo

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  KUBICA PODPISAŁ UMOWĘ!
  #kubica
  #f1

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  Spadówa mam robotę.

  #chlopakizbarakow

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Rok temu rozpocząłem samodzielny remont domu (mam marzenie, aby wyprowadzić się na wieś). Przez to mniej pracuję zawodowo, najwyżej kilkanaście godzin tygodniowo (w domu). Ale jednocześnie sprzedaż licencji na moje oprogramowanie skoczyła o 70% w stosunku do roku poprzedniego i dochód dobija już do 200 tys.! Wcześniej wzrost nie przekraczał 10% Dla mnie to ogromny sukces i zaskoczenie. Szczególnie, że moje produkty skierowane są tylko na rynek polski, a konkurencja stosuje bardzo nieuczciwe praktyki. W dodatku wszystko kręci się samo, przy znikomych kosztach, zamówienia po prostu spływają ze strony internetowej. Żadnych kampanii reklamowych. Okazało się też, że większość klientów wybiera licencje czasowe i niemal wszyscy przedłużyli je na kolejny okres! Pomyśleć, że 4 lata zwlekałem z porzuceniem etatu ze strachu, że się nie uda. I nie bez powodu - moje aplikacje pozostawały bez odpowiedzi. Samouk? Bez matury? Do kosza. #pracbaza #chwalesie #korposwiat pokaż całość

  odpowiedzi (38)