•  

  Próbowaliśmy zmienić nasz styl gry na taki, który wychodziłby na lepsze zespoły europejskie oraz na te najlepsze z Polski. Ten styl gry w ogóle się w naszym zespole nie przyjął. Zauważyliśmy to i zaczęliśmy próbować różnych rzeczy żeby nasza gra wyglądała lepiej, naprawdę próbowaliśmy wszystkiego za to nic nie dawało efektu.

  Tak tłumacząc na nasze. W Polsce nie ma dobry IGLów, a większość zawodników nie potrafi pomyśleć jak gra w grę i oczekują, że strzelanie głów wystarczy. Potrzebny jest doświadczony rotujący, który poprowadzi zespół i narzuci styl gry. Niestety u nas ze świecą szukać myślących graczy. Oczywiście wyłączając trzy najlepsze polskie ekipy, gdzie zawodnicy dają z siebie dużo, reszta naszej sceny to jest karuzela zmian i oczekiwania, że nagle ktoś zacznie grać lepiej. Ciągle stawiając na tych samych miernych zawodników, którzy już nic w tę grę nie osiągną.

  #csgo

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nowy dzień, ten sam kitku #koteczkizprzypadku (ʘ‿ʘ)

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Wchodzi człowiek na wykop i dowiaduje się, że jest lewakiem, białorycerzem, stuleją, lub kato prawakiem, bo wystarczy, że jego poglądy choć delikatnie różnią się od poglądów rozmówcy. Na wykopie można się dowiedzieć, że:

  1) jeśli widzisz coś niewłaściwego w wyciąganiu na spacer ludzi z tinder to jesteś białorycerzem
  2) jeśli zakopiesz fake info to jesteś lewakiem bez rigcz
  3) jeśli uważasz, że wśród księży jest nadreprezentacja pedofilów, ale nie powinno się stosować odpowiedzialności zbiorowej, a księża powinni odpowiadać jak normalni ludzie zgodnie z zasadą równości wobec prawa- jesteś katoprawakiem
  4) popierasz PO, PIS, SLD, Razem, Korwina, Nową Prawicę, Starą Lewicę, masz od polityki kurwicę- masz niskie IQ i jesteś lemingiem

  a potem człowiek sobie przypomina, ze w pracy siedzi koło wierzącego katolika, 2 metry dalej ma poganina który odprawia jakieś szamańskie rytuały i ma amulety szczęścia, po lewej ma ateistkę, z przodu typowego wolnorynkowca i wszyscy są w stanie kulturalnie rozmawiać nie tylko o pracy, ale też na tematy światopoglądowe, polityczne i religijne to zastanawiam się jak Ci ludzie zachowują się w realu.

  #oswiadczenie #pracbaza #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (73)

 • avatar

  Kobieta ze zdjęcia poniżej zasnęła w swoich piżamach "w węże" i zostawiła jedną z nóg wystającą poza kołdrę, niestety jej mąż myśląc, że jest to prawdziwy wąż, połamał jej stopę xD.

  #heheszki

  odpowiedzi (23)