•  

  Dzień dobry dzienna.

  Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Ładnie tu macie. Tak tagowo.

  Mam pytanie. Otóż przypadkiem znalazłem się w pozycji gdzie mam pokój do wynajęcia i umówiłem się z 8 osobami na oglądanie i rozmowę.

  I teraz pytanie do was. O co można zapytać, żeby wybrać najlepszą osobę?
  Definitywnie numer jeden, czy pali. Bo nie znoszę i nie chciałbym mieć smród papierosów w mieszkaniu wcale.
  Pytanie numer dwa, to chyba gdzie pracuje/co robi, żeby się upewnić, że będzie miał/miała czym za mieszkanie płacić.

  O co jeszcze mógłbym zapytać? Bo wiem, że pytania typu czy lubi sprzątać to każdy lubi, tak jak w rozmowie o pracę każdy jest pracowity i lubi robić nadgodziny. Więc liczę na was i wasze sugestie!

  #kiciochpyta #dziennazmiana #pdk #pdnk #tagujebodzienna

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ale WSTYD...

  pokaż spoiler Niechcący wysłałam cycki koledze z roku


  Pojechałam do rodziców na weekend, niebieski został w Krakowie ;_; Czasem jak się dłużej nie widzimy to coś ciekawego mu podsyłam wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  No a teraz mamy do oddania grupowe sprawko z większej laborki, deadline w poniedziałek więc przez weekend każdy coś robi i jesteśmy w kontakcie na fb. Chcąc wysłać hot selfie mojemu #niebieskiepaski niechcący kliknęłam w ostatni kontakt pod nim, czyli kumpla z roku. :)))
  Kill me, spłonę ze wstydu, następne wspolne zajęcia mamy w środę...
  GŁUPI MESSENGER LITE, NIE POLECAM- KinderCzekolada
  #zalesie #logikarozowychpaskow #rozowepaski #studbaza #wstyd #hanba #niewiemjaktootagowac #cycki
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

 • odpowiedzi (186)

 • avatar

  #4konserwy #geopolityka #takaprawda #bekazlewactwa

  We Francji trwają protesty przeciwko podniesieniu podatków od paliwa. 1 osoba nie żyje, 227 rannych. Szacunki mówią, że w różnych miastach protestowało 124 tyś. osób I jakoś nikt nie podnosi alarmu, nikt nie wyraża zaniepokojenia, nikt nie potępia francuskiego prezydenta, który jest za to odpowiedzialny.

  Wyobraźcie sobie, co by się działo gdyby takie protesty odbywały się w Polsce? Już widzę te nagłówki w czołowych mediach niemieckich francuskich, amerykańskich, że w Polsce brutalnie pacyfikuje się obywateli, już widzę te pelne oburzenia wzmianki w GW, gorące przemowy lewicowych autorytetów na fb i insta typu Anja Rubik "today our xenophobic government attacked poor polish citizens, say no to fascism!!!", już widzę jak Agnieszka Holland bije na alarm, a wraz z nią cały TVN i wszystkie zastępy ich tępych celebrytów...

  Wkurza mnie ta podwójna moralność. Nam zarzuca się faszyzm, bo 250 tys ludzi maszeruje z flagą Polski z okazji 100lecia odzyskania niepodleglosci, podczas gdy w tym samym czasie Merkel i Macron uśmiechnieci fetują Putina i Erdogana - przywódców autorytarnych państw łamiących zasady demokracji, za n8c mających prawa czlowieka, zlecających morderstwa niewygodnych ludzi (Litwinienko, Bierezowski, Skripal) i wszystko jest OK, wszyscy się cieszą, nikt nie piśnie słówkiem.

  Jesteśmy wciąż na cenzurowanym mimo że to, za co nas się potępia jest na porządku dziennym w państwach zachodu i u ich sojuszników. Wmawia się nam antysemityzm, mimo że to na zachodzie są podpalane żydowskie sklepy i restauracje, wmawia się nam nazizm mimo że to w Niemczech legalnie przechodzą nazistowskie manifestacje. #neuropa nie widzisz tego? Nie widzicie że tu nie chodzi o żadną demokrację i antyfaszyzm tylko o pokazanie nam właściwego miejsca w szeregu, żebyśmy przypadkiem się nie wzmocnili jako państwo? Czemu plujecie na swój kraj i osłabiacie go dodatkowo od środka?
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)