Gorące dyskusje ostatnie 12h

Czy mirki byłyby zainteresowane #ama z kimś kto był w śpiączce i przeżył śmierć kliniczną?

Zrobimy tak: 10 - 15 najbardziej plusowanych pytań zadam i napiszę tutaj odpowiedzi (oczywiście bez głupot typu 100 kaczek).

odpowiedzi (48)

2 takie same łodzie - w jednej jest stabilizator. Działa rewelacyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #ciekawostki #gif #inzynieria

GFY

odpowiedzi (219)

Już prawie 24h jestem na SORze w Szpitalu Praskim #warszawa. W niedzielę wieczorem coś ukuło mnie w boku tak, że ledwo się ruszałem. Pogotowie zawiozło mnie z objawami kolki nerkowej.

Niestety USG wykazało zmiany na wątrobie i w nadnerczu. Czekam na przyjęcie na oddział bo miejsc nie ma, w celu dalszej diagnostyki pod kątem #rak #nowotwory

pokaż spoiler Kurwa za dużo czasu na wykopie i może rzeczywiście raka dostałem

Mirki i Mirabelki - badajcie się regularnie i nie odkładajcie wizyty u lekarza. Może gdybym co pół roku robił morfologię i szybciej poszedł z pierwszymi objawami do internisty, to może byłbym 2-3 miesiące do przodu.

Post trochę atencyjny, ale chciałem się wygadać. Kto chce niech zostawili plusa, kto nie niech nie hejtuje.

pokaż spoiler Rak to pała - oficjalni huligani chemioterapii
    pokaż całość

odpowiedzi (84)