Wpis z mikrobloga

@bajbuss: wersja pl/eng czy inna? Pudełko mogło zależeć od pod wydawcy. Szkoda. MI też przepadły ze trzy bigboxy - jak Myst czy The Terminator: Skynet i coś tam jeszcze. Kiedyś się nie zbierało :/
@Lurriel: Właśnie teraz myślę, że to mogło być wydanie polskie (ale nie wersja PL gry, bo kupowałem jeszcze zanim wyszły lokalizacje, ok 2001 r chyba). Musiałbym sprawdzić instrukcję bo ona mogła być po polsku jedynie z tego wszystkiego.
hm ja pudełko od F1 miałem w poziomie, ciekawe od czego to zależało. Szkoda, że gdzieś mi zginęło bo instrukcja i CD jest :(


@bajbuss: W polskiej wersji był inny box. Też miałem jako dzieciak, a potem #!$%@?łem boxa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
(ale nie wersja PL gry, bo kupowałem jeszcze zanim wyszły lokalizacje, ok 2001 r chyba)


@bajbuss: Oj coś ci się mocno pomieszało. Box z polskim tłumaczeniem wyszedł w 98 oficjalnie.

edit. albo jednak wycofuję sie z powyższych słów. Bo o ile faktycznie polski box wyszedł w tamtym czasie to nie ma info czy gra została przetłumaczona wtedy.
@Kryspin013: no to moja wersja na bank nie była tłumaczona. Pojadę do starych za kilka dni i jeszcze raz przekopię strych w poszukiwaniu pudełka. A jutro rano jak wrócę do siebie wezmę instrukcję i sprawdzę język.
Co zawiera taki box oprócz gry?


@MroczneWidly: Zwykle grubą instrukcje obsługi do czytania na kiblu albo w szkole, bo zwykle w starych grach nie było samouczków. Też instrukcja często była zabezpieczeniem antypirackim bo gra od czasu do czasu kazała napisać jakie słowo było na której stronie instrukcji albo była osobna karta kodów której, ksero nie ogarniało bo to był czarny tekst na ciemnym tle.
biskup2k - > Co zawiera taki box oprócz gry?

@MroczneWidly: Zwykle grubą instrukcj...
@MroczneWidly: Czasami bywają fajne dodatki np plakaty, naklejki, różne naszywki, zmywalne tatuaże etc. Do tego masa papierowych ulotek, prospektów czy katalogów wydawcy. Zdarzają się mapki, jakieś monety, nawet podkładki pod piwo :) Bywały nawet okulary 3d, wisiorki, breloczki, spinki, przypinki albo co tam sobie wydawca wymyślił :)
@Sulikczek: mam Lunch Box z 3, gadgety z New Vegas i jeszcze książkę z ciekawostkami/historią Falloutów (jako fajny dodatek do 4 i jedyny motyw jaki mnie skłonił do kupna F4). Przyjdzie jeszcze wydanie z Nuke'iem i chyba na tym poprzestanę.
Polecasz tę F planszówkę? Jest jeszcze Monopoly ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lurriel: tą polecam, fajnie zrobione questy - co prawda oparte na części 4 i 3 gry (ale już zapowiedziany jest dodatek wprowadzający fabułę z 1 i 2 części). Graficznie i mechanicznie też na bardzo wysokim poziomie.
Co prawda niektórzy narzekają, że nie ma negatywnej interakcji między graczami, z mojej strony to nawet dobrze, bo i tak bardzo dużo się tam dzieje.