Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Od dziś film Projekt Lunik można oceniać na Filmwebie. Chciałem poprosić wszystkich, którzy widzieli go i mają tam konto o wystawienie swojej oceny (po wiadomościach od Was i odbiorze filmu wierze, że będą to głównie oceny pozytywne). Film ocenić można tutaj.

  Oceny są dość ważne, bo z tego co wiem często ilość osób które widziały film oraz ich odbiór jest brany pod uwagę przy okazji różnych nagród, festiwali, itp. Od czasu ostatniego zwycięztwa w GVA dostaliśmy nominację do OFFeliady w #gniezno (prawdopodobnie tam będę, więc może jakieś wykoppiwo) i podobno mamy dostać jakieś kolejne nominacje. Wiem, że film ma wiele braków pod kątem technicznym i ogólnie wiele dokumentów jest zrobionych lepiej, ale widziałem po niektórych naszych konkurentach, że mimo iż są to filmy zrobione dobrze to często są "o niczym" więc liczymy, że nadrobimy tematem :)

  Dopiero dziś będę w domu po swojej ponad 100 dniowej podróży (wracając zahaczyłem jeszcze o WykopParty w Poznaniu, chciałem podziękować wszystkim, których tam spotkałem i z którymi miałem okazję porozmawiać chociaż chwilę!). Wczoraj odebrałem nagrodę Grand Video Awards za Projek Lunik. Dzięki temu, że statuetce towarzyszy też nagroda finansowa (4k - jakieś podatki) pracę nad anglojęzyczną wersją przybrały tempa i myślę, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli wypuścić wersję z angielskim lektorem.

  Mam też małe ogłoszenie, z racji że w przyszłości chciałbym zrobić kolejny dokumentalny film (muszę do tego czasu trochę kilogramów zrzucić i poćwiczyć starcia bezpośrednie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wszelki wypadek) postanowiłem uruchomić tag, w którym będę informował co jakiś czas pisał na temat takich produkcji (nie będzie to często, więc może kolejny wpis dopiero za kilka miesięcy). Zapraszam do obserwowania #dokumentymg78

  #projektlunik
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  Siema Miruny!
  Z okazji, że nigdy w życiu nic nie wygrałem, organizuje #rozdajo dla TRZECH szczęśliwców, którzy zostaną wylosowani za pomocą #mirkorandom

  Do zgarnięcia są trzy kody o wartości 50zł każdy na ŻELKI w sklepie http://gusto.pl !

  Aby kod zadziałał musisz mieć w koszyku ŻELEK ZA MINIMUM 50zł. W podaną kwotę nie wliczają się koszty przesyłki, więc będziesz mieć żelek za równe 50 zł lub więcej i jedyne co musisz zrobić to zapłacić za wysyłkę. Jak coś jest niejasne to pytać.

  Losowanie jutro o 21:00, tj. 24.10 zielonki nie biorą udziału, POWODZENIA.
  pokaż całość

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Pierwszy raz odkąd zaczęłam pracę tutaj byłam świadkiem jak #dzieci się ze mnie śmieją :(

  Jakaś dziewczyna z ósmej klasy przedrzeźniała mnie na korytarzu, bo chyba nie wiedziała, że za nią stoję.
  Jestem "sekretareczką" i teraz mi przykro.
  Chyba pójdę do dyrki na skargę :>

  #sekretariat #pracbaza #szkola

  odpowiedzi (29)