Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wykopowicze...

  Wczoraj miała tu miejsce dość nieprzyjemna sytuacja, o której warto abyście wiedzieli. Ktoś podszywając się pod sklep medyczny zorganizował "rozdajo". Nowe konto, bez żadnej weryfikacji, ale i tak ponad 1800 osób postanowiło zaplusować fejkowy wpis. Zwycięzców ogłoszono i poproszono o bezpośredni kontakt. Jak się zapewne już domyślacie, żadnych nagród nie było. Co więc "wygrał" jeden ze zwycięzców? Jego dane trafiły w ręce obcej osoby, stworzono o nim nieprawdziwe znalezisko, w którym opublikowano jego imię i nazwisko, wizerunek, pomówiono go o oszustwa...

  Znalezisko udało się dość szybko zdjąć, choć i tak znalazło się 40 osób, które bez żadnej weryfikacji wykopały pomówienia dotyczące jednego z Was. Właściciel sklepu (ten prawdziwy) zamierza skierować sprawę na policję, do tego samego zachęcamy osobę, której dane wykorzystano do stworzenia znaleziska.

  Nie jesteśmy w stanie chronić Was przed takimi sytuacjami. Czytacie niebezpieczniki, zaufane trzecie strony, korzystacie z anonimowych loginów, anonimowych adresów mailowych, tora. Ale i tak okazuje się, że najsłabszym ogniwem w tych zabezpieczeniach jesteście Wy sami. Oddawanie swoich danych pierwszej lepszej zielonce, za obietnicę bluzy czy fartucha, to nie jest najlepszy pomysł... Wierzę, że kolejnym razem (to prośba również do plusujących i wykopujących wspomniane treści) będziecie znacznie ostrożniejsi.

  Dobrego dnia! :-))

  #wykop #bojowkaas #aswykopu
  pokaż całość

  odpowiedzi (123)

 • avatar

  Czas na moje pierwsze #rozdajo. Mam do oddania ten oto bombowy kubek, jest nowy, miał to być upominek dla kogoś, ale ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Na osłodę dorzucam truskawkowe oreo i wybraną przez zwycięzcę czekoladę. Wysyłka na mój koszt, zielonki mogą brać udział (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  pokaż spoiler Także napierdalać plusami, tępe chuje ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #kapitanbomba
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  Uciekły z domu wczoraj dwie dziewczynki. Na Fb spora mobilizacja. Szkoda, że ojciec jednej z nich nie potrafi skleić poprawnie kilku zdań i musi na policję mówić psiarnia.

  #szczecin #police #patologiazmiasta

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (95)