•  

  #100procent challenge

  Mireczki kończę challenge, przede wszystkim dlatego, że nie mam już ochoty się w to bawić. 30 min każdego ranka by na koniec miesiąca mieć kilka procent więcej nie napawa optymizmem. Skoro nie potrafię zrobić 4k z 2k to nie będę potrafił z większych kwot - więc już wiem, spróbowałem, to nie dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mireczkom z #pociagdozyskow życzę sukcesów, oby sprzedaże były pieniężne!

  BTW, jeśli ktoś z moich postów wyczytał, że używam degiro i też się nad nim zastanawia to poczuwam się w obowiązku poinformować, że degiro nie będzie już obsługiwać PLN. Możliwe będzie konto w innych walutach takich jak EUR, USD.

  Kolejna rzecz: obiecałem 5% z ostatecznego wyniku na cele charytatywne, ale 5% z 1800 to tylko 90zł, więc podbiłem kwotę do 200zł i przelałem na Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Radość z życia", oddział w Wałczu. Wiem, że im się tam nie przelewa, więc dołożyłem cegiełkę.

  Ostatnia sprawa: przepraszam wszystkich którzy na moim przykładzie chcieli się przekonać czy każdy może zostać "traderem" i ich zawiodłem. Jeśli naprawdę to lubicie - nie poddawajcie się. Ja byłem tylko eksperymentem, chciałem sprawdzić czy mnie to jara, czy czuje cha-che - otóż nie czuję.

  PS. Zaoszczędzony czas włożyłem w inny projekt, którym mam nadzieje już niedługo pochwalę się na mirko pod tagiem (#)programowanie

  Ostatni raz:
  Z pieniężnym pozdrowieniem
  ( ͡$ ͜ʖ ͡$)

  --------------------------------------------------
  Nie obserwuj tagu #100procent challenge bo nie ma na co patrzeć.
  #gpwulkan #newconnector #tradingish
  11.11% z ostatecznego wyniku właśnie przekazałem na cele charytatywne.
  Pierwszy wpis: https://www.wykop.pl/wpis/33878655/
  Ogólna Strategia i Filozofia: https://www.wykop.pl/wpis/33921421/
  Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/34311961/

  źródło: przelew.jpg