Wpis z mikrobloga

Witam tu ChinskieKody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepów:

Banggood:
Uniwersalny przełącznik Wifi Sonoff w cenie 4,99$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Wiha - zestaw wkrętak aluminiowy z 25 bitami w cenie 15,99$ Kod rabatowy: 5a2e8e (bez refa)
Xiaomi Mi Band 3 international w cenie 23,89$ Kod rabatowy: mihk20 (bez refa)
Lenovo MOTO Z 4/64GB w cenie 169,19$ Kod rabatowy: 10BGZ64 (bez refa)
Xiaomi Mi A1 4/64GB w cenie 149,14$ Kod rabatowy: 10BGA1CL (bez refa)
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 3/32GB Snapdragon 636 Global w cenie 161,99$ Kod rabatowy: 10BGN6P3 (bez refa)
Xiaomi Mi A2 4/32GB SD 660 Global w cenie 184,79$ Kod rabatowy: 10BGA24CL (bez refa)
Xiaomi Mi A2 4/64GB SD 660 Global w cenie 199,91$ Kod rabatowy: 10BGA2CL (bez refa)

Gearbest:
Kontroler Xiaomi AQara Cube w cenie 8,99$ Kod rabatowy: Nie jest potrzebny (bez refa)
Xiaomi Mi Band 3 international w cenie 23,59$ Kod rabatowy: IVBAND3 (bez refa)
Szczoteczka soniczna Xiaomi SOOCAS X3 w cenie 36,36$ z kodem GB-HBZsoabg (bez refa)
Sportowy smartwatch Xiaomi Huami Amazfit 2 wersja angielska w cenie 149,99$ Kod rabatowy: GB-HBZoclft (bez refa)
Xiaomi Mi MIX 2S 6/64GB Global w cenie 399,99$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)
ONEPLUS 6 6/64GB w cenie 429,99$ Kod rabatowy: GB$MBDPONE (bez refa)
Dron DJI Mavic Air w cenie 704,00$ Kod rabatowy: GB-THAirRC (bez refa)

*Magazyn EU:*
Gimbal Zhiyun Smooth 4 3-osiowy w cenie 103,99$ Kod rabatowy: GB-THZHI04 (bez refa)
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot international w cenie 279,99$ Kod rabatowy: GB-APXMNS (bez refa)
Laptop Teclast F6 Pro 8/128GB z ekranem dotykowym w cenie 428,99$ Kod rabatowy: nie jest potrzebny (bez refa)

Obserwuj także tag #nowepromocje - pojedyncze promocje z chińskich sklepów - godzinowe, tylko dla Polski, bez czekania na całe zestawienie kuponów lub zobacz naszą stronę ChinskieKody, Polub nas na Facebooku lub dołącz do grupy Chinskiekody

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:

Wysyłki zmniejszająca szanse na VAT:


Płatności:


Szukasz więcej?
Polub stronę na FB
Dołącz do grupy na FB
Kanał Telegram
Strona ChinskieKody
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Moda z Chin

#chinskiekody #xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #chinskiecuda
rybak_fischermann - Witam tu ChinskieKody zapraszamy na #promocje do chińskich sklepó...

źródło: comment_at5aAGi3TL3S9VIojsYnyUKBJFBWzLL8.jpg

Pobierz
  • 8
@rybak_fischermann: Czesc, podeslalbys jakis fajny kupon na budzetowego xiaomi? starsza osoba w rodzinie miala 4A ale.. zgubila i chce jej w prezencie kupic nowy bo sie strasznie zamarwia. Chce Xiaomi bo przezwyczaila sie do MUI i daje rade z obsluga :P

p.s. jakby był gdzieś kod na urodziny (mam dzisiaj) to chętnie też bym przytulił ;-)

pzdr