Wpis z mikrobloga

Recording Revolution


@PanMieszko: w sumie nic z tego nie wiem.

szukam własnie o to własnie EQ tylko nie mam pojęcia co i jak
dam przykład

grają 5 scieżek gitary 100P, 100L, 80P, 80L i 0 i zaraz wchodzi solo to jak to z tym zrobić żeby nie było ani za głośni ani za cicho jak zacznie grać solo?

ściszyć np te 80,80 i 0 i nagrać to samo ale solo? żeby
@pshemson: ogólnie to trochę mętnie tłumaczysz :P Wydaje mi się że brakuje ci podstaw miksowania ścieżek gotowej aranżacji, odsyłam do przeróżnych tutoriali jakie znajdziesz na youtube. Może podeślesz jakiś przykład mp3 na priv żebym mógł łatwiej ocenić w czym problem?
@pshemson: Nooooo więc po pierwsze takiego programu co sam wszystko idealnie zrobi nie ma (zdziwko ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Po drugie tu nie ma pojedynczych problemów - tu jest cały miks do ogarnięcia hehehe Niestety nikt ci nie wytłumaczy jak to zmiksować dobrze, liczy się wiedza i wieloletnia praktyka. W twoim przypadku proponuję wysłać materiał do internetowego studia miksującego - znajdziesz ich mnóstwo i ceny też
@PanMieszko: no właśie oglądam teraz tego typa i mówi żeby każda ścieżka gitar różniła się chociaż minimalnie

tylko mi ta bramka szumów nie działa :( w sensie nawet ten szum jak jest to jest na takim samym poziomie jak gra gitara, więc niełatwo to zbić
p.....n - @PanMieszko: no właśie oglądam teraz tego typa i mówi żeby każda ścieżka gi...
@PanMieszko: kurde wydaje się ładnie zmiksowane, chociaż gitara tak jakby za wysokie tony trzyma, co zrobiłeś dokładnie?

jakbym tam słyszał chorusa jakiegoś, albo jakiś flanger xD

PS. naucz się wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)