Wpis z mikrobloga

Najbardziej #!$%@?ąca rzeczą w #forzahorizon4 jest to, że najpierw trzeba rozbić te 50 tablic szybkiej podróży, a potem kupić dom za 2mln.

Za 2miliony to ja sobie życie na nowo ułożę, fajne autko zdobędę i będę żył jak król. A tu trzeba grindować eh.

PS polećcie jakieś fajne autka do stuningowania pod X999 bo pomysłów brak. Miałem Mclarena Sennę, ale ciut podsterowne i nie miało dobrego vmaxu, przez co odpada jakakolwiek rywalizacja na prostych odcinkach, natomiast teraz testuje Lambo Aventador z 12' , ale przejechałem nim może 5km i ciężko stwierdzić.
  • 19
@TymRazemNieBedeBordo: Ja też gram bez systemów w manualu na padzie, tragedią jest opanować RWD. Ścigam się tylko awd i nie wiem jak ogarnąć samochody powyżej klasy A na RWD :(

Poza tym robiąc fure pod max X to może stuninguj skrzynie biegów pod Vmax? Ja tak podkręcałem w trójce, np GTR black edition na vmax 400
@ykuleczka: chyba trzeba tuningować ostro by zmniejszyć nadsterowność. Zresztą, co auto to inny model jazdy i po prostu niektóre nie są do opanowania. Jak jeden citroen bodajże, czy inne renault co wypada jako driftowóz w s2 :/ nie da się tym jeździć, a sprzedać też ciężko