Wpis z mikrobloga

@Andrejrooo: Mnie zastanawia na #!$%@? ten notch w xyz (tu wstaw dowolny telefon z notchem na Androidzie) skoro jest dolna ramka. Ponad rok od premiery iP X i poza Apple żaden producent nie zrobił dolnej ramki grubości bocznych tylko dalej klepią te czarne paski. Google nie jest tu żadnym wyjątkiem.
@jacek_krk: no tak, bo essential osiągnął taki sukces jak iphone X i było z czego kopiować xD

Nie kompromituj się, lepiej przygotuj sie na 2019 gdzie kazdy telefon będzie z notchem <3
  • 12
@bartfto nie obsraj się, prawda jest taka, że Apple skopiowało rozwiązanie z jakiegoś gównopchona a Ty się nad tym boltzujesz. Jeszcze sam Twój wpis jest o tyle śmieszniejszy, że próbujesz cisnąć beke z kopiowania rozwiązań stawiając za wzór coś, co jest skopiowanym rozwiązaniem xD I ten notch na 80% górnej krawędzi. To już nawet chinole zrobili to ładniej i subtelniej
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bartfto: #!$%@?ć Apple ale nie zmienia to faktu że google pojechało z tym notchem w 3XL po bandzie i jest przeogromny
Mam wrażenie że te telefony pixel google wypuszcza bo ma taki kaprys ale wcale się do tego nie przykłada Ludzie chcą to niech mają a jak się nie sprzedadzą to #!$%@?ł pies
Xiaomi Mi Mix 2 to zly przyklad bo on ma kamere przeniesiona na dol gdzie ma gruba ramke. Wlasnie o to chodzi w iP ze ma notch bo wszedzie ramki ma cienkie. A nowy Pixel ma dolna ramke gruba i notch. Tam samo OPPO, moze ma maly notch, ale tam jest tylko jedna kamera. IP ma w notchu dwie kamery, kilka czujnikow i projektor. Kolejna glupota jest mowienie ze Apple skopiowalo notcha
@Andrejrooo: @wekt0r: gdzieś mi się rzuciło w oczy, ze tam na dole sa sterowniki ekranu czy jakieś inne #!$%@?. A iPhone ma zagięty ekran na dole, czego nie widać bo jest pod obudowa i te elektroniczne cosie nie powodują ramki na dole.
@rolfik_r1: No i? Kto broni je zagiąć innym producentom, zwłaszcza w tak drogich modelach jak Pixel 3? Śmiechu warte jest, że dolna ramka jest na oko ze 3x cieńsza (ale minimalnie grubsza od bocznych) w budżetowych telefonach jak np. Honor 8X, który kosztuje 1/4 tego co Pixel 3.