•  

Dostałem dzisiaj odłamkowym logiki różowych pasków.
    Różowy, z którym mam ostatnio świetny kontakt dzisiaj nagle tak z dupy zaczął wyświetlać moje wiadomości i albo nie odpisywać, a jeżeli odpisać to jakimiś półsłówkami. Zapytałem jaki jest problem to standardowo, że jakiś jest, ale nie powie, BO NIE. Już zacząłem w sumie knuć takie domysły, że może #bolecnaboku i zapytałem czy czasami nie zaczęła skakać z kwiatka na kwiatek, a ona do mnie, ŻE CHYBA NIE ONA TYLKO JA. Zareagowałem to takim dziwnym XD, bo oprócz niej to mam tylko kilka koleżanek, z którymi zwykle od święta rozmawiam itp, więc byłem trochę zagubiony, a ta wyleciała nagle, że w szkole się dowiedziała od jakiejś randomowej loszki, że ja to jestem taki casanova i mówię jej, że nie zagaduję do nieznajomych dziewczyn i nie piszę do żadnych, bo nie mam powodu (co jest prawdą, tak robię) i dostaję odpowiedź, że tamta locha to mówiła, że piszę do nieznajomych dziewoj i wgl proszę ich żeby się ze mną zapoznały. Dawno nie dostałem takiego mindfucka, że ludzie tak o mnie sądzą, na co ona, że ma do mnie zaufanie i nie bardzo w to wierzy ale mówiłem jej coś innego i czuje się, że ją okłamuję, sprawa rozeszła się po kościach, ale niesmak pozostał. Relacje są dalej takie same, ale wciąż czuję w pewnym momencie ten chłód, który towarzyszy atmosferze naszych rozmów.
    #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #gorzkiezale

+: Cronox