Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Popełniłam mema ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #polskiyoutube #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Witam wszystkich czytelników ''Życia w Gorących'' i tych którzy widzą nas po raz pierwszy.
  TAG #zyciewgoracych
  Zapraszam do przeczytania specjalnego numeru wykopowego magazynu wydanego z okazji 11 Wykop Party. W środku czeka na was wiele ciekawych, śmiesznych, interesujących i różnych artykułów, krzyżówka z nagrodami ufundowanymi przez @wykop i wiele innych atrakcji.

  LINK DO ISSUU: https://issuu.com/gorace/docs/_ycie_w_gor_cych__-_numer_3_2018__w
  LINK DO PDF: https://docdro.id/HXYVL6U

  Z przyczyn technicznych brakuje jednego artykułu - i to najważniejszego, ale zostanie on uzupełniony tak szybko jak tylko będę mógł to zrobić. Wyjaśnienie tej sytuacji znajdziecie w środku. Mimo to zapraszam do dyskusji, komentarzy i uwag. Na odpowiedzi do krzyżówki czekam do 25/10 - wygrywa pierwsze 10 osób które nadeślą prawidłowe rozwiązanie, ale żeby szanse były równe odpowiedzi przyjmuje dopiero od 8 rano.

  To nie koniec nowości - z tego co udało mi się ustalić wersję papierową naszej gazety będziecie mogli zdobyć na Wykop Party, więcej szczegółów w tej kwestii powinna podać wam @a__s.

  Ciao
  MarianoaItaliano

  #wykop #mirkogazeta #wy #zyciewgoracych.

  LINK DO ZNALEZISKA: https://www.wykop.pl/link/4596009/zycie-w-goracych-numer-3-2018/
  ___
  Poniżej pozwolę sobie zawołać osoby plusujące poprzedni numer.

  Wiem że jest prawie 3 w nocy, ale idę wcześnie do pracy i nie będę miał kiedy tego zrobić - dopiero ewentualnie wieczorem, a to byłoby za późno.
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  kiedyś chodziłem na korepetycje z matematyki przed matura zeby pojsc na wymarzone studia i matka zawsze mi dawala hajs na te korepetycje ale babka ktora swoja droga miala uczniów codziennie po 8 godzin nie umiała rozwiazac polowy zadan z ktorymi do niej przychodzilem i sie zastanawialismy oboje. Glupio jej bylo wtedy brać pieniadze więc srednio co drugie spotkanie mialem za darmo i hajs w kieszeni

  i ona mi powiedziala zebym sie niczym nie martwil bo w przyszlosci zostane kim bede chcial. Zostałem nikim
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)