•  

  UWAGA OSZUŚCI!
  Ostrzegam wszystkich przed dość długo działającą na terenie naszego kraju, gówno-firmą kurierską, jaką jest GLS.

  Kurier z niewiadomych przyczyn awizuje mi przesyłkę, na trackingu oznacza że nie dostarczył ją do odbiorcy bo nikogo nie było, po codziennych zgłoszeniach do GLSa otrzymuje kolejne odpowiedzi że im przykro i że podejmą próbę zlecenia kurierowi odbioru paczki i dostarczenia do mnie(to chyba trudniejsze niż wyprawa na K2)
  Należałoby to czytać:

  Nooo mamy problemy i tak dużo zleceń to zlecenia doręczenia paczek będą wykonywane tylko do połowy(dostarczenie do Parcel Shop) ale weźmiemy od was hajs jak za pełną usługę. Pozdrawiamy(ang.Kind regards)

  W firmie Inpost(z której tym razem nie mogłem skorzystać, bo sprzedawca nie dawał takiej możliwości) za 9zł mam dostawę do paczkomatu, który bez problemu wyda mi paczkę o każdej porze, do dwóch dni i to wszystko z nowoczesną weryfikacją tożsamości. A w GLSie za 19zł moja paczka ląduje w jakimś zieleniaku, z którego mogę odebrać paczkę w dzikich godzinach pracy tego punktu(pon-pt, 8-16) z weryfikacją w formie okazania dowodu jakiejś starej babie która to obsługuje.

  Ja osobiście rezygnuję z dostawy tą firmą, co radzę zrobić i wam(chyba że lubicie być robieni na pieniądze).

  GLS - zapłać za całą usługę, wykonamy ją w połowie!

  #gls #kurier #kurierzy #oszukujo

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: gls.jpg

  +: d...t, Typpwy +5 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Co tu się odpierdala ( ಠ_ಠ)
  Chyba #heheszki #niewiemjaktootagowac #rakcontent

  odpowiedzi (45)

 • avatar

  Jakoś parę dni temu oglądałem film a córka (lvl 7) nie chciała iść spać więc dogorywała w salonie na pościelonej kanapie (tak, śpię w salonie bo #bezsennosc here)...

  No i tym śmierdzącym #lewactwo filmie od #netflix pojawił się motyw pary homoseksualistów. Dwóch mężczyzn, pokłócili się. Ich uczucie i związek są zagrożone. Nagle moja córa zerkając na film jednym okiem:

  Dlaczego oni się pokłócili, chcę żeby byli szczęśliwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Zapytałem ją podchwytliwie, czy nie dziwi ją to, że to dwaj panowie, na co odpowiedziała dość rezolutnie

  ...ale oni się kochają

  Czuję, że robię dobrze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #lgbt #tolerancja #homoseksualizm #gender #dzieci #wychowanie #rodzina
  Dorzucam jeszcze #bekaznarodowcow #bekazpisu #bekazkorwina żebyście zwrócili uwagę, że można dziecko wychować dobrze.
  pokaż całość

  odpowiedzi (132)

 • avatar

  Mirki co tu się podziało xD Stoję sobie w kolejce do laboratorium w mojej przychodni, 90% to stare baby, a i nie mogło zabraknąć oczywiście matki z dziećmi. Dzieciaki zapatrzone w telefon, w związku z tym cisza i względny spokój. Nagle jak nie pierdolnie! Ryk, jakby ze skóry obdzierano. Telefon się rozładował ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadne próby uspokojenia rozjuszonej gromady nie dają pozytywnych efektów. Nagle madka podchodzi do mnie, dzierżącej w dłoni telefon i pyta, czy bym bombelkom na chwile nie użyczyła tego sprzętu właśnie i będzie ”święty spokój” xD . Grzecznie odmówiłam, bo nawet swojemu bąblowi telefonu nie udzielam. Zostałam zwyzywana i uświadomiono mi że jestem winna nieszczęściu tych dzieci xD co się dzieje z tym światem... #madka #niewiemjaktootagowac #bombelek pokaż całość

  odpowiedzi (30)